Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

EXPO 2015 Eesti paviljon on kindlustatud IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel

USA telekanal CNN valis selle aasta maailmanäitusel EXPO 2015 Milanos üheks silmapaistvamaks hooneks Eesti paviljoni. Eesti esinduse kindlustuspartneriks on IIZI Kindlustusmaakler AS. Kindlustatud on hoone ja muu vara, sealhulgas eksklusiivne Renard mootorratas.

Eesti paviljoni kindlustamiseks vahendas IIZI Kindlustusmaakler AS ainult näituse perioodiks ja eksponaadi kindlustamiseks välja töötatud lepingu. Erilahendusega kindlustusleping valmistati ette koostöös If P&C Insurance AS-ga. Kindlustatud on ehitis ise ja selles olev vara. Muuhulgas katab kindlustus ka käsitööna valmistatud Renard mootorratta ja Estonia klaveri.

Välisriigis asuva vara kindlustamine ei ole väga tavaline, sest arvestada tuleb asukohariigi nõuete ja maksusüsteemiga. IIZI Kindlustusmaakler AS on mitmete rahvusvaheliste maaklervõrgustike liige ning Eesti esinduse kindlustuslepingute osas nõustas võrgustiku Itaalia partner.

[caption id="attachment_9020" align="alignleft" width="600"]Eesti Paviljon 2015 aastal Eesti Paviljon 2015. aasta EXPO-l. Foto: EAS[/caption]

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 20-protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.

 

Reisimine ja selle kindlustamine on oluliselt muutunud

Loe lisaks

Podcast: mis huvi on küberkurjategijatel andmeid varastada?

Loe lisaks

Podcast: kuidas on kaugtöö mõjutanud küberkuritegevust?

Loe lisaks