Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Juhi lisaks sõidukile ka enda emotsioone

Motokool load.ee ja IIZI Kindlustusmaakler kuulutavad juulikuu liiklusviha vabaks. Rahuliku liiklemise ja kaasliiklejatega arvestamise toetuse märgiks sõidavad mootorratturid homme, 1. juulil, HiiuMoto igaaastasele kokkutulekule Hiiumaale.

Vihaga kaasnevad tihti vaenulikud mõtted, kehaline erutus (peavalu, suurenenud südametegevus, lihaspinge jms) ja muud käitumismustrid, mille eesmärgiks on vihaga hoiatada või karistada teist inimest nende käitumise eest, toob välja teemat põhjalikumalt uurinud psühholoogiatudeng Rael-Saskia Salakka. 

Eristatakse situatsioonilist viha, mis tekib vastusena ebameeldivale olukorrale ja on ajutine emotsionaalne seisund, ning viha kui iseloomuomadust, mis kirjeldab üldist kalduvust erinevates olukordades vihaselt reageerida. Nii esinebki liikluses erinevaid olukordi, kus vihaemotsioon on vastuseks ebameeldivale olukorrale.

„Kuna mootorratturid ja jalgratturid on vähemkaitstud liiklejad, on neil ka suurem oht liiklusviha põhjustatud ohtlikes olukordades rohkem kannatada saada“, kommenteerib motokooli load.ee koolitaja ja HiiuMoto peakorraldaja Mall Freiman. 

HiiuMoto motokokkutulek toimub sel aastal juba kuuendat korda. 1.07 kell 11.00 stardivad Saku Selveri juurest mootorratturid ühissõiduga Hiiumaale. Kell 22.00 astub Kärdlas Rannapaargu laval üles Singer Vinger, keda soojendab First Priority. 

Rohkem infot:
https://www.facebook.com/events/1617460098484221/

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!

Teadmatus jätab auto müügi korral ettemakstud kindlustuse uuele omanikule

Loe lisaks

GrECo omandab Sagauta Leedus ja saab Baltikumi suurtegijaks

Loe lisaks

IIZI kliendipäev Tartus 17.10.2019

Loe lisaks
KÕIK UUDISED
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist