Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kodukontor: küberturvalisuse tagamine on ettevõtte mure

Küberkurjategijad lõikavad kasu kodukontori aktiivsest kasutamisest ning ebatõhusad IT-süsteemid annavad ründamiseks ideaalse võimaluse. Kasinad teadmised, hajameelsus, puudulikud küber- ja andmeturve kujutavad ettevõttele suurt riski ning tekitavad märkimisväärse rahalise kahju. Kindlustusandjate sõnul on kahjujuhtumite arv seoses kodukontoris töötamisega oluliselt kasvanud. Nõu annab IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

12 esindust üle Eesti Sinu jaoks olemas

Finantsteenused eeldavad täielikku selgust ja kindlustustingimuste mõistmist, mistõttu oodatakse sageli keerukamate küsimuste korral just vahetut spetsialisti tuge ja nõuandeid. Aitame neid küsimusi lahendada ka meie esindustes pannes praegusel ajal erilist rõhku turvalisele kliendikontaktile. Mida IIZI esindused pakuvad?

Mida võiksid teada kaskost talvel?

Talvised ja kohati äärmuslikud ilmastikuolud mõjutavad kõiki autojuhte. Olenemata sõiduoskustest võib paraku libeduse, nähtavuse või muudest Sinust sõltumatute asjaolude tõttu õnnetusi juhtuda. Mida võiksid teada kaskokindlustusest talvel? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Liiklusõnnetus – mis saab edasi?

Liiklusõnnetus on ootamatu ja ebameeldiv kogemus, olenemata põhjustajast. Sageli ei tule meelde ükski oluline telefoninumber, kindlustusinfo ega loogiline tegevuste järjekord. Seda kõike arvestades pakub IIZI ainulaadset ööpäevaringset IIZI 24/7 Kahjuabi teenust, mis Sinu elu sõidukikahju korral oluliselt lihtsustab.

6 üllatavat olukorda, mil kodukindlustusest kasu on

Kodu kindlustamine tundub sageli tühise bürokraatiana ning süvenemiseks alati aega ei leidu. Tingimustes orienteerumine on aga keeruline ja tihti ei teata, mis olukordades võib kindlustusele loota. Toome IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuhi Pille Pleesiga Sinuni 6 olukorda, mil kodukindlustusest kasu on.

Suusareisid: mida peab oluliseks Henry Sildaru?

Suusareiside hooaeg peaks olema täies hoos, kuid paljud populaarsed suusakeskused Itaalias, Austrias või näiteks Prantsusmaal on endiselt ooterežiimil. Mõnes riigis on suusakeskused avatud, kuid eestlastele kehtivad reisipiirangud. Olenemata sellest leiab adrenaliinijanune suusasõber võimalusi. Millist kindlustust enne tõelist talvepuhkust vajad?

Ühistul on korterelamu kindlustatud – milleks mulle veel kodukindlustus?

Korteri kommunaalarvetel on sageli remondifondi rida, mille peamiseks eesmärgiks on koguda raha renoveerimiseks või hoida varu ootamatuteks olukordadeks. Paraku jääb suurte kahjude korral ühistu rahakotist aga väheks ning abiks on korteriühistu kindlustus. Mida tasub teada korteriühistu kindlustusest ja miks peaksid ka oma korteri kindlustama?

Brexiti üleminekuperiood läbi: millised on liikluskindlustuse nõuded?

Mida tasub teada, kui liikled Suurbritannias Eesti sõidukiga või vastupidiselt kodumaal Suurbritannias registreeritud masinaga? Kuidas käituda kahjude korral?

Kas tervisekindlustus tuli, et jääda?

Maksuvaba 400 eurot, mida tööandja saab kasutada töötajate tervisesse panustamiseks, leiab aina enam kasutamist tööandja ravikindlustuse lepingute sõlmimisel. IIZI tööandja ravikindlustuse spetsialist Ingrid Siska-Mölder toob välja ravikindlustuse peamised eelised.