Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ 01.08-31.08.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €“, mille raames loositakse välja 50 € IIZI kindlustuskrediiti. Kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.08-31.08.2019 reisikindlustuse.

Helen Evert Äripäeva veebiseminaril: kuidas osta IT-ettevõtte tegevuse kindlustust

IT-valdkonna ettevõtted moodustavad Eesti majanduse kogukäibest märkimisväärse osa. Paraku ei ole kohalikud kindlustusandjad veel valmis ettevõtte tegevuse riske enda kanda võtma. Evert usub, et hea kindlustuslahendus lisab ettevõttele väärtust, panustab äritegevuse kasvu ja võimaldab teha julgemaid äriotsuseid. Veebiseminar toimub 30. augustil, kell 10:00-11.30.

Kaskokindlustus: autoabiteenus on kasulikum, kui arvad

Levib eksiarvamus, et kaskokindlustuslepingu alusel pakutavast autoabist on kasu vaid katkise rehviga teele jäänud sõiduki korral. Tegelikkuses on autoabi kindlustuskaitse oluliselt laiem ning sageli seda ei teata. Kaskokindlustuse tootejuht Kristiina Koitla annab nõu, millal autoabiteenusest kasu on.

IIZI müügikanalite juht: personaalne teenindus ei ole minevik

Eesti paistab maailmas silma eeskujulike digitaalsete lahendustega. Teenuste automatiseerimine ja internetipõhiseks muutmine on mugav ning hoiab kokku ettevõtte raha, kuid IIZI kliendid hindavad üleriigilist kontorivõrgustikku ja teenuste kättesaadavust igas müügikanalis. Personaalse klienditeeninduse vajalikkust kommenteerib IIZI müügikanalite juht Andra Roov.

Kahjud suviste sõiduvahenditega: kes vastutab?

Suvel on tänavapildis aina rohkem erinevaid sõiduvahendeid, mida autole eelistada. Nii elektriline-, kui tavaline tõukeratas, jalgratas, rula aga ka rulluisud on suurepärased ja mobiilsed linnaliikurid. Paraku sagenevad ka õnnetused ja muud ebameeldivad juhtumid, mis toovad kaasa segadust.

5 nõuannet, kuidas reisikindlustusest kasu lõigata

Reisikindlustuse sõlmimine on üks osa reisi planeerimisest. Oluline on, et kindlustus vastaks ka ootustele ning oleks päriselt mure korral abiks. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste jagab 5 nõuannet, kuidas reisikindlustust kasulikult sõlmida.

IIZI mobiilikindlustus on kohal: kindlusta nii uut kui kasutatud telefoni

Kogu elu on tänapäeval mobiiltelefonis ning seetõttu toob hinnalise telefoni kukkumine või purunemine kaasa harjumatu ebamugavuse ning ootamatud kulutused. IIZI tõi turule mobiilikindlustuse, mis võimaldab kindlustada nii kasutatud kui ka uusi nutitelefone.

Kodukindlustuse 3 meelespead äikesehooajaks

Eestimaa suve teine pool toob kaasa heitliku äikesehooaja. Äike tekitab koduomanikele (ka suvilate, maakodude omanikele) muret ning toob kaasa ka kahjud. Äike on lisaks majadele ohuks ka kodutehnikale. Kas ja kuidas korvab kindlustus äikese tõttu tekkinud kahjud?

IIZI toetab maailmakuulsa Fotografiska tegemisi Tallinnas

Tallinnas avati Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus Fotografiska. Ka IIZI annab oma panuse suurejoonelisse ettevõtmisesse, et toetada teadlikku maailma ja tagada kõrgtasemel fotokunsti jõudmist siinsete inimesteni.

Küberkindlustuse ekspert Helen Evert: küberrünnaku korral tuleb koheselt reageerida

Hiljuti avaldas RIA (Riigi Infosüsteemi Amet) teate mitmest suurest andmelekkest Eestis. Olerexi 100 000 tehingu andmed lekkisid veebi, võimalik oli ligi pääseda e-poe charlot.ee ja Tartus rattaringlust pakkuva Bewegeni kasutajate andmetele. See annab selgelt märku, et küberturvalisus ei ole enam ammu ainult IT-ettevõtete mure, vaid puudutab kõiki ettevõtteid olenemata tegevusalast.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist