Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Euroopa ravikindlustuskaart, reisikindlustus või mõlemad?

Kas reisile minnes sõlmid endale reisikindlustuse või piirdud ravikindlustuskaardiga? Mille poolest erineb reisikindlustus Euroopa ravikindlustuskaardist? IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste annab nõu.

5 kasulikku põhjust, miks peaksid IIZI kasko kalkulaatorit kasutama

Oleme läbi aegade rõhku pannud uuendustele, mis on tänaseks loomulik osa IIZI arengust. Loome kindlustusturul innovatiivseid võimalusi, mis teevad paljude inimeste kindlustustoimingud mugavamaks ja kiiremaks. Uus lahendus on ka kasutajatelt positiivset vastukaja saanud ning seda on hinnatud 9,1 punktiga 10-st. Toome Sinuni 5 põhjust IIZI uue kaskokalkulaatori kasutamiseks, mis muudab kindlustuse sõlmimise eriti lihtsaks.

Mobiilikindlustuse ülevaade: kas telefoni kindlustamine on tark investeering või mõttetu kulu?

Vahel ei piisa isegi kaitseklaasist või kaantest, et hirmkallis iPhone terveks jääks ning edaspidi Sind erinevates olukordades toetaks. Märkimisväärsete kulutuste vältimiseks on üheks võimaluseks nutitelefon kindlustada.

Liikluskindlustuse 3 enamlevinud müüti

Eestis on liikluskindlustus kohustuslik igale sõidukile, mis liikluses osaleb. Tihti ei teata olulisi fakte kindlustusest, millest aga teatud olukordade puhul võiks kasu olla. Toome Sinuni 3 levinud liikluskindlustuse müüti. Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees

Konservatiivne kindlustusmaailm vajab innovatiivseid lahendusi

Oleme läbi aegade rõhku pannud sellele, et uuendused oleksid loomulik osa ettevõtte arengust. IIZI oma innovaatilisusega murrab igipõlise arvamuse, et kindlustamine on igav ja keeruline. Toome Sinuni lahendused, millega kindlustusturul erineme.

Kas Sinu kodukindlustusleping vastab tegelikkusele?

Juba kindlustuslepingu sõlmimisel tuleb kindlustusandjat teavitada olulistest asjaoludest, mis võivad mõjutada kahjude hüvitamist. Oluline on teada, et kindlustusleping peab vastama ka Sinu kodu tänasele olukorrale. Millega arvestada, kui hakkad kodu renoveerima või mis toob kaasa kasutusloa puudumine? Nõu annab IIZI kodukindlustuse vanemspetsialist Gertu Karbus.

Maailma reisiturvalisuse kaart 2019: mida jälgida, kui reisid ohtlikku piirkonda?

Sageli adrenaliini otsiv reisija turvalisusele alati rõhku ei pane. Reisiplaane tehes ei arvestata tihti külastatavas riigis eesootava looduskatastroofi ohu või terrorismi tõenäosusega. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste annab nõu, mida jälgida.

Ettevõtte kõige kallim vara on töötajad

Töötajate heaolu parendamiseks on erinevaid võimalusi. Näiteks osales IIZI hiljuti Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE seminaril, kus huvi tekitas töötajate motiveerimine ettevõtte ravikindlustuse abil. Teiseks võimaluseks on tööõnne luua läbi tehnoloogia ja teaduse. Toome Sinuni karjäärinõustaja Tiina-Saar Veelmaa kogemused töötajate motiveerimiseks.

Ettevõtte ravikindlustus kuulub IIZI töötajate motivatsioonipaketti

Mõnede juhtimisteooriate kohaselt ei ole töötajat võimalik motiveerida. Küll aga saavad juhid luua ettevõtte keskkonna, kus töötajale on loodud kõik eeldused, et olla innustunud ja motiveeritud iga päev. Tasuta kohv, kinkekaardid, puuviljad ja pinksilaud on toredad, aga kui tervis alt veab, kaotavad sellest nii töötaja kui ettevõte.

Mida ettevõtte ravikindlustuse ostmisel silmas pidada?

Peaaegu aasta tagasi muudeti ettevõtte töötajate sportimise ja ravikindlustuse kulude hüvitamine maksuvabaks. Selle aja jooksul on turule juurde tulnud erinevaid ettevõtte ravikindlustuse pakkujaid ning täienenud on ka kindlustustooted. IIZI ärikliendiosakonna kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder toob välja olulisemad lähtekohad, mida ravikindlustuse ostmisel silmas pidada.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist