Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Äritegevuse peatanud küberründe põhjused on erinevad

Küberkurjategijatel on ettevõtete äritegevuse halvamiseks või peatamiseks erinevaid viise. Viimasel ajal kajastatakse teenustõkke- (DDoS) ja lunavararünnakud. Sageli ei ole ettevõtjad rünnakuks valmis ning tegemata töö või osutamata teenuse tõttu tekkinud kulud on ootamatud. Paraku ei ole valdav enamus ka küberründega kaasnevaid kahjusid kindlustanud. Kommentaare jagab IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Motivatsioonipakett: tervisekindlustus kogub populaarsust

Koroonaviiruse taustal on tööandja väärtuspakkumises suuremat tähelepanu pälvinud töötajate tervis. Kui varasemalt motiveeriti töötajaid sportimisvõimaluste või ühisüritustega, siis paraku praeguses olukorras ei saa töötaja neid eeliseid kasutada. Mida tervisekindlustus töötajale annab? Kommentaare jagab IIZI tööandja ravikindlustuse spetsialist Ingrid Siska-Mölder.

IIZI Personalitöö aastakonverentsil: ettevõtte ravikindlustus motiveerib

Töötajate motiveerimiseks pakutakse erinevaid võimalusi alates sportimisest ja ühisüritustest kuni lisapuhkepäevadeni. Atraktiivse võimalusena on valikusse lisandunud ettevõtte ravikindlustus, mis lubab töötajal tarbida tasulisi meditsiiniteenuseid kiirelt ja efektiivselt.

Kindlustamise uued trendid: töötajate tervis ja küberturvalisus

Kriisiaeg pani ettevõtjad ärikindlustusse senisest veelgi ratsionaalsemalt suhtuma. Millised on kindlustamise trendid täna?

IIZI klient ei pea olema kindlustusekspert

Kindlustus on igav ja keeruline ning igaüks ei pea olema kindlustusspetsialist, et oma varale parim lahendus leida. Sageli ei teata hinnanumbri taga oleva kindlustuse sisust, hüvitistest ega lepinguga välistatud tingimustest suurt midagi. Liikluskindlustus peab olema personaalne ja arvestama iga kindlustaja olukorda. Kuidas uus iiziklik liikluskindlustus traditsioonilisest erineb?

Iiziklik liikluskindlustus: uus unikaalne lahendus kindlustusturul

Traditsioonilisest liikluskindlustusest paljudes liikluses levinud olukordades kahjuks ei piisa. Kindlustus peab olema personaalne ning vastama iga kindlustaja vajadustele, mistõttu pakume uue lahendusena lisakaitseid- ja teenuseid, mida mujalt ei leia. Kuidas iiziklik liikluskindlustus Sulle kasu toob?

Ettevõtte ravikindlustusest on saanud motivatsioonipaketi oluline osa

Töötajate motiveerimiseks pakutakse erinevaid võimalusi alates sportimisest ja ühisüritustest kuni lisapuhkepäevadeni. Atraktiivse võimalusena on valikusse lisandunud ettevõtte ravikindlustus, mis lubab töötajal tarbida tasulisi meditsiiniteenuseid kiirelt ja efektiivselt. IIZI Kindlustusmaakler ASi ravikindlustuse kogemust kommenteerib finantsjuht Kaido Kepp.

Mis toimub kindlustusturul?

2020. aasta jääb meelde erilise aastana, mil koroonakriis maailma pahupidi keeras. Mis on toimunud aga kindlustusturul, mida teevad hinnad, millist kindlustust eelistatakse ning mida prognoosime tulevikuks. Kommentaare jagab IIZI finantsjuht Kaido Kepp.

Kasko: loomaga kokkupõrkel omavastutusest alati ei pääse

Kuigi sügisperioodil esineb kokkupõrkeid loomadega enim, siis Eestis on tegelikult loomad liikvel aastaringselt. Üldjuhul teatakse, et kaskokindlustuslepingu alusel hüvitatakse metsloomaga kokkupõrge omavastutuseta, kuid siin leidub kindlustusandjate seas mitmeid erisusi. Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

3 fakti, mida liikluskindlustuse kahjude kohta teada tasub

Enamike jaoks piirdub liikluskindlustuse sisuline pool teadmisega, et avarii korral katab kannatanu sõiduki remondikulud kindlustus. Sageli ei teata, et kahjude hüvitamine on oluliselt laiem. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob välja nüansid, mis tihti inimesi üllatavad.