Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Teadmatus jätab auto müügi korral ettemakstud kindlustuse uuele omanikule

Kohustuslik liikluskindlustus on oluline teema väga paljudele, paraku on sõiduki vahetamisel ostu-müügitehingu sõlmimine kiireloomuline ning unustatakse nüansid, mis puudutavad liikluskindlustust. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob Sinuni enamlevinud eksimuse, mis ette tuleb.

GrECo omandab Sagauta Leedus ja saab Baltikumi suurtegijaks

Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv riski- ja kindlustusmaaklerettevõte GrECo Group omandab 80% Leedu nr 2 kindlustusmaaklerist UADBB Sagauta, kasvades nii Baltimaade suurimaks riskijuhtimis- ja kindlustuskonsultandiks.

IIZI kliendipäev Tartus 17.10.2019

Kas Sina tead, milleks on vaja kaskokindlustust? Kas sõlmitud kasko on piisav ja vastab Sinu ootustele? Kuidas leida just Sulle vajalik kindlustus? Need ja paljud teised küsimused ajavad sageli segadusse ning tingimustesse süvenemata võib kahju korral kindlustus Sind hüvitiseta jätta.

Liikluskindlustuseta sõit võib kalliks maksma minna

Tänapäeva info ülekülluses on palju olulist, mis vajab meeles pidamist. Liikluskindlustus on seadusest tulenev kohustuslik kindlustus, milleta tänaval liigelda ei tohi. Liikluskindlustuse kehtivuses tuleb alati veenduda, sest vastasel juhul tuleb isikliku rahakotti kergendada. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees annab nõu.

5 meelespead: mida teha sõiduki ja looma kokkupõrke korral?

Pimedatel sügiskuudel tõuseb loomade liikumisaktiivsus, mis toob kaasa ka õnnetusi. Maanteeameti andmetel registreeritakse igal aastal keskmiselt 120 sõiduki ja looma kokkupõrget. Kuidas käituda ja mida arvestada, kui oled õnnetus juhtub loomaga?

Ära enam moosi. Pane kindlustus purki!

Sügisene sõidukikampaania kaanetamine on alanud. Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt ka 500 € IIZI kindlustuskrediidi loosis.

Kas Sinu sõidukit ohustab sundkindlustus?

2019. aasta alguses rakendus liikluskindlustuse seaduses muudatus, mis mõjutab liikluskindlustuseta sõidukeid. Nii on ka IIZI kliendid tundnud suuremat huvi sundkindlustuse ja sellega seotud regulatsioonide kohta. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob välja, millega arvestada tuleks.

Kuidas kindlustada nutitelefoni?

Tänapäeval asendab nutitelefon nii süle- kui tahvelarvutit. Üldjuhul vahetatakse telefone sagedamini, sest vanemate mudelite puhul jääb puudulikuks operatsioonisüsteemi uuenduste toetus. Seetõttu on väikese tehnikavidina hind arvestatav ning selle kukkumine toob lisaks ebamugavusele kaasa ka ootamatuid kulutusi. Toome Sinuni võimalusi, kuidas nutitelefoni kindlustada.

Uus IIZI Kasko turul: laiem kate mõistliku hinnaga

Kindlustusturul orienteerumine on järjest keerulisem, sest pakutav valik on märkimisväärselt kirju. Tihti peibutatakse kliente vaid soodsa hinnaga, kuid odav kaskokindlustus ei pruugi olla sisult parim valik. Selleks, et kindlustuskaugel inimesel oleks lihtsam otsustada, tõime turule kasko, millel on IIZI garantii ja soovitus.

IIZI personalispetsialist: pakume töötajale nii vabadust kui vastutust

Möödas on ajad, kui kontoritöö tegemiseks tuli füüsiliselt ülemuse silme all istuda ja hoolega kella vaadata. IIZI meeskonnas peame oluliseks paindlikkust ja vabadust ning hindame kõrgelt iga töötaja panust ja vastutust, et kogu masinavärk õlitatult töötaks.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist