Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

3 kindlustusjuhtumit, mida leevendas reisitõrkekindlustus

Toome reisikindlustuse vanemspetsialisti Moonika Kastega Sinuni reaalsed olukorrad elust enesest, mis sõlmitud reisitõrkekindlustuse korral ootamatuid olukordi leevendavad.

TOP 10 enamlevinud reisikindlustuse küsimust

Juunis oli võimalik läbi sotsiaalmeedia IIZI reisikindlustuse vanemspetsialistilt Moonika Kastelt küsida reisimise ja kindlustamisega seonduvaid teemasid. Toome Sinuni enamlevinud küsimused, millele vastuseid otsiti.

Töömasina kindlustus: hea hind ei taga oodatud kindlustushüvitist

Tänapäeval on traktori, kombaini või mõne muu töömasina hind võrreldav uhkema elumaja või luksusautoga. Masina kõrge hind toob ettevõtjale kaasa suured riskid, sest ka väiksema detaili purunemine tähendab märkimisväärset remondiarvet, rääkimata kulust, kui masin täielikult hävineb. IIZI sõidukikindlustuse tootearendusjuht Kristiina Koitla toob välja töömasina kindlustamise kitsaskohad.

Kevadkampaania „Tasuta kütuz“ võitjad

IIZI korraldas perioodil 01.04-31.05.2019 „Tasuta kütuz“ sõidukikindlustuse kampaania, mille võitjad on selgunud.

Roheline kaart: millal Sul seda vaja läheb?

Suvisel ajal reisitakse sageli neljarattalistega, et iseseisvalt oma aega planeerida. Oluline on teada, et autoga välismaale sõites tuleks kaasa võtta nii juhiluba, sõiduki dokumendid, kui ka kindlustuspaberid. Kindlustuse olemasolu tõendab välismaal roheline kaart. IIZI liikluskindlustuse tootejuht selgitab, millal rohelist kaarti vaja läheb.

IIZI mobiilikindlustus on kohal: kindlusta nii uut, kui kasutatud telefoni

Kogu elu on tänapäeval mobiiltelefonis ning seetõttu toob hinnalise telefoni kukkumine või purunemine kaasa harjumatu ebamugavuse ning ootamatud kulutused. IIZI tõi turule mobiilikindlustuse, mis võimaldab kindlustada nii kasutatud kui ka uusi nutitelefone.

Kindlusta sõiduk ja osaled tasuta kütuse loosis

IIZI kevadkampaania kestab veel viimast päeva! Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt ka kütuse loosis.

Kuidas IIZI äpp Sulle kasulik on?

Kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist ning olulisi toiminguid, mida tänasel päeval järjest enam mobiilis tehakse. IIZI peab oluliseks uuenduslikku lähenemist ka kindlustusprotsessides ning IIZI äpp on ainulaadne lahendus kindlustusturul, et olla Sulle veelgi lähemal.

Mis on ettevõtte jaoks kõige suurem risk?

IIZI finantsjuht Kaido Kepp osales Pärnu Finantskonverentsil, kus rääkis finantsjuhi riskide juhtimisest ning tõi välja olulised punktid, kuidas riskivalmidust hinnata ning millest riske maandades lähtuda.

Kevadkampaania „Kindlusta sõiduk ja võida tausta kütuz” on alanud

Sõidukikindlustuse kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.04-31.05.2019 liiklus- või kaskokindlustuse. Loosi läheb 1000 € väärtuses kütust. Iga kindlustus loeb!
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist