Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Veeavarii kortermajas: kuidas toimub kahjude hüvitamine?

Enamasti on inimesed veendunud, et „minu korteriga ei juhtu ju midagi“ kuni ootamatu veelekkeni, mis leiab aset just minu kodus. Kindlustust ostes ei keskenduta põhjalikult tingimustesse ega hüvitise maksmisesse, sest need ei tundu sel hetkel reaalsed mured. Kui kahju aga käes, siis tekib mitmeid küsimusi, millele vastuseid ei teata.

3 reisitõrkekindlustuse juhtumit: mis võib viltu minna?

Reisikindlustust sõlmides ei mõelda sageli sisule ega sellele, millal võiks reisikindlustusest abi olla. Toome IIZI reisikindlustuse vanemspetsialisti Moonika Kastega Sinuni reaalsed olukorrad elust enesest, mis reisitõrkekindlustuslepingu alusel hüvitatakse.

Sügis kodukindlustuses: fookuses nii küttekolded kui üürikorterid

Sügisel üürikorteriturg elavneb, küttekolletele pööratakse suuremat tähelepanu ning suvilad jäetakse talveks üksi. Kõik valdkonnad toovad kaasa erinevaid riske aga ka võimalusi nende maandamiseks. Kuidas on nende teemade puhul kindlustusega?

Reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ võitja on selgunud

IIZI korraldas perioodil 01.08-31.08.2019 „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ reisikindlustuse kampaania, mille võitja on selgunud.

Sõidukikampaania „Pane kindlustus purki!“ 01.09.2019-31.10.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab sõidukikindlustuse kampaania „Pane kindlustus purki!“, mille raames loositakse välja 500 € IIZI kindlustuskrediiti. Kampaanias osalevad kõik IIZI kliendid, kes on IIZI vahendusel ajavahemikul 01.09.2019-31.10.2019 ostnud liiklus- või kaskokindlustuse.

IIZI Kindlustusmaakler AS meeskonnaga liitus Priit Piile

Eesti suurima kindlustusvahendusega tegeleva ettevõtte IIZI Kindlustusmaakler AS tehnoloogia üksust hakkab juhtima pikaajaline IIZI fänn ja tehnoloogia ekspert Priit Piile.

Reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ 01.08-31.08.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €“, mille raames loositakse välja 50 € IIZI kindlustuskrediiti. Kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.08-31.08.2019 reisikindlustuse.

Helen Evert Äripäeva veebiseminaril: kuidas osta IT-ettevõtte tegevuse kindlustust

IT-valdkonna ettevõtted moodustavad Eesti majanduse kogukäibest märkimisväärse osa. Paraku ei ole kohalikud kindlustusandjad veel valmis ettevõtte tegevuse riske enda kanda võtma. Evert usub, et hea kindlustuslahendus lisab ettevõttele väärtust, panustab äritegevuse kasvu ja võimaldab teha julgemaid äriotsuseid. Veebiseminar toimub 30. augustil, kell 10:00-11.30.

Kaskokindlustus: autoabiteenus on kasulikum, kui arvad

Levib eksiarvamus, et kaskokindlustuslepingu alusel pakutavast autoabist on kasu vaid katkise rehviga teele jäänud sõiduki korral. Tegelikkuses on autoabi kindlustuskaitse oluliselt laiem ning sageli seda ei teata. Kaskokindlustuse tootejuht Kristiina Koitla annab nõu, millal autoabiteenusest kasu on.

IIZI müügikanalite juht: personaalne teenindus ei ole minevik

Eesti paistab maailmas silma eeskujulike digitaalsete lahendustega. Teenuste automatiseerimine ja internetipõhiseks muutmine on mugav ning hoiab kokku ettevõtte raha, kuid IIZI kliendid hindavad üleriigilist kontorivõrgustikku ja teenuste kättesaadavust igas müügikanalis. Personaalse klienditeeninduse vajalikkust kommenteerib IIZI müügikanalite juht Andra Roov.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist