Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

5 levinud eksiarvamust kodukindlustusest

Kindlustus on igav ja keeruline ning sageli tekivad seetõttu mitmed eksiarvamused, mis tegelikkuses paika ei pea. Selleks, et teada, mis olukorras on kindlustusest kasu või millega arvestada ei maksa, toome Sinuni 5 levinud müüti. Nõu annab IIZI isiku- ja varakindlustuse tootearenduse juht Pille Plees.

Reisikindlustus: uus Covid-19 lahendus lihtsustab valikut

Reageerisime esimesele viiruselainele kiirelt ja jagasime pidevalt muutuvaid kindlustusvõimalusi reaalajas, korrigeerisime oma soovitusi ning olime toeks kahjukäsitluse protsessis. Saime kinnitust, et kliendid ootavad meilt põhjendatud ja ajakohast infot, mistõttu lisasime IIZI veebilehele uue lahenduse, mis tagab meditsiiniabi ka Covid-19 haigestumisel. Nõu annab IIZI vara -ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

Covid-19 lisakaitse ei ole võlurohi, kuid sellega on kindlam

Eestis on kokku tehtud üle 200 000 esmase koroonatesti ning iga päev välja hõigatud positiivsete juhtumite arv on hirmuäratav. Klientide huvi Covid-19 lisakaitse vastu on olnud suur ning leiame võimalusi, et pakkuda ka laiemat õnnetusjuhtumi kindlustuskaitset. Kommentaare jagab IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

Kuidas kodukindlustusega sügiseks valmis olla?

Sügisel varitsevad Sinu kodu või suvilat mitmed erinevad ohud, mis võivad kaasa tuua ootamatuid kulutusi. Algab kütteperiood, mil tormituulteta sageli läbi ei saa ning ka suvilad jäävad üksindusse uut hooaega ootama. Mida teada kodukindlustuse kohta? Nõu annab IIZI isiku- ja varakindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

Podcast: mida ettevõtte ravikindlustus töötajale annab?

Huvi ettevõtte ravikindlustuse vastu on märgatavalt tõusnud – ühest küljest mõjutab seda maksusoodustus, kuid teisest küljest on tervis alati oluline. IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder räägib lahti, mida tööandja ravikindlustus töötajale tähendab ning Microsoft Eesti Arenduskeskuse personalijuht Merle Liisu Lindma jagab enda kogemusi.

Podcast: miks on ettevõtte ravikindlustus just praegu oluline?

Mis juhtus eriolukorra ajal meditsiiniasustustes? Mis vahe on riigi poolt tagatud arstiabil ja eraarstide abi kasutamisel? IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder ja doktor Anneli Talvik arutlevad haigekassa rolli, meditsiinisüsteemi murekohtade ja ettevõtte pakutava ravikindlustuse eeliste üle.

Arvepettused – kuidas kaotatud raha tagasi saada?

Kahjuks tuleb üha enam teateid arvepettuste kohta, mille käigus esinevad kurjategijad lepingupartneritena, sekkuvad meilivestlustesse ning muudavad arvetel olevat infot endale kasulikul viisil. Riigi Infosüsteemi Ameti andmetel esines augustis 205 küberintsidenti ning hiljuti on arvepettuse ohvriks langenud näiteks Ida-Tallinna Keskhaigla. Nõu annab IIZI kindlustusmaakler Helen Evert.

Uus suund: tervisekindlustus motiveerib töötajaid aina enam

Koroonaviiruse taustal on üha aktuaalsemaks saanud kõik tervist puudutavad teemad. Nii on ka tööandja motivatsioonipakettide puhul rohkem esile tõusnud töötajate tervis ja heaolu. Kuidas saab tööandja kindlustusega töötajate tervisesse oma panuse anda? Kas valida tasuta kohv või hoopis hindamatu tervis? IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder annab nõu.

Töötaja varastab – mida saab ettevõte teha?

Eesti Ekspress kajastas pikemalt lugu tuntud ettevõtte pearaamatupidajast, kes varastas firma tagant kolme aasta jooksul 277 000 € spaapuhkusteks, reisimiseks ja hasartmängudeks. Kuidas saab ettevõtte sellisteks olukordadeks valmis olla? Nõu annab IIZI kindlustusmaakler Helen Evert.

Tervisekindlustus on osa motivatsioonipaketist

Viimasel ajal on – suuresti koroonaviiruse leviku taustal – hakatud rääkima rohkem sellest, et tööandja väärtuspakkumises tõuseb aina rohkem esile töötajate tervis ja selle kindlustamine. Mis see on ja kui palju või vähe seda kasutatakse? Kuidas asjaga algust teha? Neil teemadel avaldas arvamust IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder.