Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Sinu vara panipaigas või garaažis võib jääda hüvitiseta

Tänapäeval ei hoita keldrites enam hoidiseid ega kartulivaru, vaid pigem jalgrattaid, talverehve või spordivarustust. Kodu kindlustades ei pöörata aga tähelepanu panipaigas olevale varale ja kahju korral jäädakse tühjade kätega. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus annab nõu, mida jälgida.

Mida peaksid teadma kaskokindlustusest talvel?

Talvine ilm muudab liiklemise keerulisemaks ning libedad teeolud eeldavad ettevaatlikku sõidumaneeri. Kui adrenaliinijanune autojuht paneb juhtimisoskused proovile, siis kaskokindlustus ei kehti.

VÕTA IIZI ÄPP: uus mobiiline lahendus kindlustusturul

Kiirete kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist. Enamus IIZI klienditeenindusse jõudvatest küsimustest on täna seotud kindlustusdokumentide üle vaatamisega. Kõigile kättesaadav IIZI äpp pakub lihtsat lahendust enda kindlustusinfo leidmiseks ja dokumentide käepärases kohas hoidmiseks.

Reklaamikampaania: Võta IIZI äpp!

IIZI on valmis saanud uue mobiilse lahendusega kindlustusturul, et klientide elu veelgi lihtsamaks ja mugavamaks muuta. Reklaamikampaania fookuses on IIZI äpp, mille eesmärgiks on hoida kõik Su kindlustusdokumendid alati kaasas ja käepärast, kui neid peaks vaja minema.

Raske lumi katusel toob lisaks õnnetustele kaasa ka rahatrahvi

Talvega käivad kaasas libedad teed, lumised katused ning jääpurikad, mis sageli plusskraadide korral kohe ka õnnetusi kaasa toovad. Sulailm seab ohtu katused, tänaval kõndivad jalakäijad ning ka maja räästa all parkivad sõidukid.

3 olulist meelespead, mida talvepuhkusele minnes teada tasub

Reisiplaanid, mis on seotud talispordiga, on keskmisest kõrgema riskiga ning vajavad kindlustamisel kõrgendatud tähelepanu. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, kuidas veeta muretult aktiivne puhkus lumistel mägedel.

TOP 10 enimloetud põnevat kindlustusuudist

Reastasime TOP 10 kindlustusuudist, mida 2018. aastal IIZI veebilehel kõige enam loeti. Huvi pakkusid ennekõike kaskokindlustusega seotud teemad, kuid populaarsust kogusid ka kodukindlustus, ravikindlustus ja liikluskindlustus. Vaata üle, kas oled nende kindlustusuudistega kursis.

Igor Fedotov: tulevik liigub kindlustusmaaklerite konsolideerumise poole

Eestis on õigus kindlustusmaaklerlusega tegeleda 7 filiaalil ja 41 ettevõttel. Valdkonda reguleeritakse üha enam ning Eesti kindlustusmaaklerid püüavad leida jõuda ühinemise teel. Kindlustusmaaklerite turuolukorra võtab kokku IIZI Kindlustusmaakleri tegevjuht Igor Fedotov.

Ettevõtted pettuselaine all

Eesti ettevõtteid on tabanud internetipettuste üha kasvav rünnak. Mõne kuuga on kiirelt kasvanud nii e-kirjaga levivate pettuste ohvriks langenud ettevõtete hulk kui ka saadud kahju, mis tihtipeale ulatub sadadesse tuhandetesse eurodesse. IIZI kindlustusmaakler Helen Evert kommenteeris Äripäevas kindlustusvõimalusi.

Liikluskindlustuse 3 enamlevinud küsimust

Maanteeameti andmetel oli liiklusregistris 2018. aasta juuli seisuga arvel 740 129 sõiduautot, seega kohustuslik liikluskindlustus on oluline teema paljudele. IIZI liikluskindlustuse tootejuht Triin Kääramees toob Sinuni enamlevinud liikluskindlustust puudutavad küsimused.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist