Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kahjud suviste sõiduvahenditega: kes vastutab?

Suvel on tänavapildis aina rohkem erinevaid sõiduvahendeid, mida autole eelistada. Nii elektriline-, kui tavaline tõukeratas, jalgratas, rula aga ka rulluisud on suurepärased ja mobiilsed linnaliikurid. Paraku sagenevad ka õnnetused ja muud ebameeldivad juhtumid, mis toovad kaasa segadust.

5 nõuannet, kuidas reisikindlustusest kasu lõigata

Reisikindlustuse sõlmimine on üks osa reisi planeerimisest. Oluline on, et kindlustus vastaks ka ootustele ning oleks päriselt mure korral abiks. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste jagab 5 nõuannet, kuidas reisikindlustust kasulikult sõlmida.

IIZI mobiilikindlustus on kohal: kindlusta nii uut kui kasutatud telefoni

Kogu elu on tänapäeval mobiiltelefonis ning seetõttu toob hinnalise telefoni kukkumine või purunemine kaasa harjumatu ebamugavuse ning ootamatud kulutused. IIZI tõi turule mobiilikindlustuse, mis võimaldab kindlustada nii kasutatud kui ka uusi nutitelefone.

Kodukindlustuse 3 meelespead äikesehooajaks

Eestimaa suve teine pool toob kaasa heitliku äikesehooaja. Äike tekitab koduomanikele (ka suvilate, maakodude omanikele) muret ning toob kaasa ka kahjud. Äike on lisaks majadele ohuks ka kodutehnikale. Kas ja kuidas korvab kindlustus äikese tõttu tekkinud kahjud?

IIZI toetab maailmakuulsa Fotografiska tegemisi Tallinnas

Tallinnas avati Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus Fotografiska. Ka IIZI annab oma panuse suurejoonelisse ettevõtmisesse, et toetada teadlikku maailma ja tagada kõrgtasemel fotokunsti jõudmist siinsete inimesteni.

Küberkindlustuse ekspert Helen Evert: küberrünnaku korral tuleb koheselt reageerida

Hiljuti avaldas RIA (Riigi Infosüsteemi Amet) teate mitmest suurest andmelekkest Eestis. Olerexi 100 000 tehingu andmed lekkisid veebi, võimalik oli ligi pääseda e-poe charlot.ee ja Tartus rattaringlust pakkuva Bewegeni kasutajate andmetele. See annab selgelt märku, et küberturvalisus ei ole enam ammu ainult IT-ettevõtete mure, vaid puudutab kõiki ettevõtteid olenemata tegevusalast.

3 kindlustusjuhtumit, mida leevendas reisitõrkekindlustus

Toome reisikindlustuse vanemspetsialisti Moonika Kastega Sinuni reaalsed olukorrad elust enesest, mis sõlmitud reisitõrkekindlustuse korral ootamatuid olukordi leevendavad.

TOP 10 enamlevinud reisikindlustuse küsimust

Juunis oli võimalik läbi sotsiaalmeedia IIZI reisikindlustuse vanemspetsialistilt Moonika Kastelt küsida reisimise ja kindlustamisega seonduvaid teemasid. Toome Sinuni enamlevinud küsimused, millele vastuseid otsiti.

Töömasina kindlustus: hea hind ei taga oodatud kindlustushüvitist

Tänapäeval on traktori, kombaini või mõne muu töömasina hind võrreldav uhkema elumaja või luksusautoga. Masina kõrge hind toob ettevõtjale kaasa suured riskid, sest ka väiksema detaili purunemine tähendab märkimisväärset remondiarvet, rääkimata kulust, kui masin täielikult hävineb. IIZI sõidukikindlustuse tootearendusjuht Kristiina Koitla toob välja töömasina kindlustamise kitsaskohad.

Kevadkampaania „Tasuta kütuz“ võitjad

IIZI korraldas perioodil 01.04-31.05.2019 „Tasuta kütuz“ sõidukikindlustuse kampaania, mille võitjad on selgunud.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist