Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Mida peaksid teadma koduse vara kindlustamisest?

Sageli on inimestele üllatav, et kodust vara saab kindlustada ning ka kahjud kuuluvad hüvitamisele. Ei osata arvatagi, et mobiiltelefon või televiisor on koduse vara alt kaitstud ning kindlustatud on ka kaasas olev vara. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus jagab nõuandeid koduse vara kindlustamisest.

Tugev vihm võib kaasa tuua tõsised sõidukikahjud

Ootamatu vihmasadu ja sellest tingitud uputused linnatänavatel, garaažides ja parkimishoonetes toovad kaasa palju segadust ja kahjusid. IIZI kaskokindlustuse tootejuht Kristiina Koitla teeb selgeks, kuidas kaskokindlustusest abi on.

Reisikindlustuse 6 peamist pagasiga seotud müüti

Reisil tuleb sageli ette õnnetusi pagasiga, mis toovad kaasa hulganisti sekeldusi. Alustades sellest, et kaduma lähevad näiteks Su lemmikud riideesemed, võib ka hinnaline kohver ise saada kannatada. Toome IIZI reisikindlustusspetsialisti Moonika Kastega Sinuni 6 müüti, mida pagasi kindlustamisel alati ei teata.

Salapärased parklakahjud – kes vastutab kriibitud ukse eest?

Liikluskindlustuse Fondi andmetel oli mullu parkimisjuhtumite osakaal 37% kõigist õnnetustest. Kuigi plekimõlkimised ja kahjud ei ole suured, tekitab see segadust ja kulutab omajagu närvirakke. Vaatame üle, kuidas käituda ja lahendada parklakahjud parimal viisil.

Eesti Triatloni Liit: Kindlustunne on spordisõbrale oluline

Olenemata spordialast võib treeningutel ja võistlustel õnnetuid kukkumisi ja vigastusi ette tulla kõigil. Kuidas sportlane end kindlustada saab? Kuidas triatleedid end kaitsevad?

Kindlustus ei leevenda automaatselt äikesetormist tekkinud kahjusid

Eesti heitliku suvega käivad kaasas ka ohtlikud äikesetormid, mis koduomanikele muret tekitavad. Kuidas kaitsta kodutehnikat pikselöögist tekkinud ülepinge eest? Kas kindlustus hüvitab äikese tõttu tekkinud kahjud? IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus annab nõu.

Suurtehing kindlustusturul: IIZI kaasas strateegilise investori

Eesti juhtiv kindlustusmaakler IIZI Group ning Kesk- ja Ida-Euroopa riskijuhtimise ja kindlustusvahenduse suurettevõte GrECo JLT Group lõid strateegilise partnerluse, mille käigus GrECo JLT omandas osadelt senistelt IIZI aktsionäridelt ettevõtte enamusosaluse.

5 levinud küsimust suvekodu kindlustamise kohta

Käes on aeg, mil paljud eestlased veedavad iga puhkehetke suvilas. Selleks, et idülliline paik Sind alati ootaks, tasub kindlustamisele mõelda. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus vastab viiele enamlevinud küsimusele, mis suvekodu kindlustamist puudutavad.

"Kindlusta oma paak täis!" kampaania võitjad

IIZI korraldas koostöös Olerexiga perioodil 09.04.2018-31.05.2018 "Kindlusta oma paak täis!" liikluskindlustuse kampaania, mille võitjad on selgunud.

Vao Karikas 2018: ratsasport kogub populaarsust

Ka sel aastal on jaaninädalavahetus ratsaspordile pühendatud ning aset leiab järjekordne ratsavõistlus – Vao Karikas 2018. Tiheda programmiga võistlus toimub 22.-24. juunil Lääne-Virumaal, Vao Ratsaklubis, kuhu on oodatud nii sportlased, kui ka tõelised ratsaspordi fännid.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist