Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Vao Karikas 2018: ratsasport kogub populaarsust

Ka sel aastal on jaaninädalavahetus ratsaspordile pühendatud ning aset leiab järjekordne ratsavõistlus – Vao Karikas 2018. Tiheda programmiga võistlus toimub 22.-24. juunil Lääne-Virumaal, Vao Ratsaklubis, kuhu on oodatud nii sportlased, kui ka tõelised ratsaspordi fännid.

IIZI äriosakond oli edukas Parim Müügitiim 2018 konkursil

Möödunud nädalal osalesid iizikad Äripäeva müügi- ja ekspordiveebi bestsales.ee korraldatud müügikonverentsil ning valiti ka Parim Müügitiim 2018. Konverentsi eesmärgiks oli müügiteadmiste jagamine, kuulamisoskuse arendamine aga ka veenva argumenteerimiskunsti õppimine. IIZI pani välja kolm võistkonda, kellest üks ka poodiumile jõudis.

Küberründe oht on järjest suurem

Küberkuritegevuse riski suurenemisega tasub ettevõtjatel rohkem mõelda ka selle maandamise võimalustele.

Maksuvabastuse mõju: tööandjad on teinud 1288 töötajale eraravikindlustuse

Aasta algusest jõustunud erisoodustusmaksu vabastuse mõjul tegid 11 ettevõtet aasta esimese kolme kuuga oma töötajatele ravikindlustuse.

TTÜ KüberKonverents 2018: Mis toimub küberruumis? Kas oleme valmis küberriskideks?

Tallinna Tehnikaülikool, Kaitseministeerium ja Eesti Interneti Sihtasutus kutsuvad kõiki huvilisi osalema 12. juunil TTÜ KüberKonverentsile, mille põhifookus on küberohtudel ja -turvalisusel.

Muudatused IIZI Kindlustusmaakler AS-i juhtkonnas jätkuvad

IIZI Kindlustusmaakler AS on jätkuvalt pidevas arengus ja see toob kaasa muudatusi juhtkonnas. IIZI finantsosakonna juhtimise võtab üle Kaido Kepp ja partnersuhete eest hakkab vastutama Marko Moor.

IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert kutsuti Lissaboni küberturvalisuse foorumile

Mai esimesel päeval toimus kevadises Lissabonis juba kuuendat korda Privacy XChange Forum, mille eesmärgiks on kokku tuua küberturvalisuse mõjukamad liidrid kogu maailmast. Üritust korraldas maailma juhtiv küberintsidentide ennetamise ja lahendamise ettevõte CyberScout, mis on ka IIZI küberkindlustuslepingute kahjuorganisatsioon.

Kevadised löökaugud on iga autoomaniku hirm

Talvised temperatuurid, naastrehvid ning heitlikud ilmastikuolud lõhuvad sõiduteid ning igal kevadel puutuvad autojuhid kokku ohtikke löökaukudega. Õnnetu kokkupuude löökauguga võib kaasa tuua kopsaka väljamineku. IIZI spetsialistid annavad nõu, kuidas käituda kahju tekkimise korral ja kes kulude eest vastutab.

10 tähelepanekut kodu kindlustamisest, mida Sa teada võiksid

Kodukindlustus on vajalik kõigile koduomanikele, kes hoolivad oma varast ega tee kindlustust pelgalt panga nõudmisel, vaid hoopis riskide maandamiseks. Panime IIZI kodukindlustuse spetsialistiga kokku 10 tähelepanekut, mida iga kodu kindlustaja jälgima peaks.

3 olulist ettevalmistust autoga puhkusereisile minnes

Pole midagi mõnusamat kui puhkusereisid, mida saad ette võtta autoga. Sellised reisiplaanid nõuavad aga pisut uurimustööd, teadmisi ning ettevalmistusi, et sihtriigis hakkama saada või näiteks kuidas õnnetuse korral käituma peaks.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist