Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kuidas täita lüngad Eesti ravikindlustuses?

Eriolukord mõjutas ravijärjekordi, eriarstiabi kättesaadavust ja tekitas vajaduse psühholoogiliste muredega tegelemiseks. Tekkinud seisak pikendab ravile pääsemist veelgi. Kiiremaks alternatiiviks on tasulised raviteenused, kuid kuidas neid kulusid kindlustusega katta?

Kaskokindlustus: varga elu on lihtsam distantsvõtmega auto puhul

Mis kasu on varguste korral kaskokindlustusest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

IIZI tuli turule COVID-19 lisakaitsega

IIZI leidis võimaluse koroonaviiruse tagajärjel tekkinud olukordade leevendamiseks pakkudes COVID-19 lisakaitset, millega on segasel ajal kindlam.

IIZI avas esindused üle Eesti

Koroonaviirus näitab vaikselt taandumismärke ning seetõttu avati IIZI esindused järk-järgult. Kindlustust on võimalik pakkuda minimaalse kontaktiga ning jälgime esindustes eriolukorra reegleid. Pöörame ka suuremat tähelepanu desinfitseerimisele ja distantsi hoidmisele.

Riskid ja kindlustus koroonaviiruse ajal

GrECo kliendilehe Spotlight ingliskeelne eriväljaanne keskendub pandeemiale. Väljaandest leiab hea ülevaate ja juhised, kuidas viirusega seotud riskideks valmistuda ja nendega toime tulla. Teadmisi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Sõidukid alati vahet ei hoia. Parem kindlusta!

Sõidukikampaania „Vahet pole? Kindlusta!“ kestab kuni mai lõpuni. Kuigi püüame igal võimalusel distantsi ja vahet hoida, siis sõidukite puhul see alati võimalik ei ole ning kindlam on kindlustada. Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt auhinna loosis. Loosi läheb üle 1000 l kütust!

Liikluskindlustus: 5 peamist küsimust eriolukorra ajal

Eriolukord ning kehtestatud piirangud on tekitanud ka kindlustuse osas küsimusi. Panime IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuhi Triin Kääramehega kokku 5 enim küsitud teemat, millega on IIZI eesliini kindlustusspetsialistid kokku puutunud.

Kes vastutab tööarvuti eest Sinu kodus?

Seoses eriolukorraga kolisid paljud töötajad kodukontoritesse ja harjusid uue töökorraldusega, sest tööd on võimalik teha ka virtuaalselt. Koduseks mugavaks töötegemiseks võeti kaasa nii sülearvuti, suuremad kuvarid aga ka näiteks printer või ergonoomilisem mööbel töölaua- või tooli näol. Kes aga vastutab ettevõtte vara eest Sinu kodus?

Kahjujuhtumid elamurajoonide parkimisoludes on tõusuteel

Tühjad ostukeskuste parklad ei tähenda, et parklakahjud on möödanik. Elamurajoonide majaesised on tihedalt täis pargitud ning piiratud ja kitsad olud toovad kaasa nii mõlke kui kriime, kuid ei ole välistatud ka oluliselt tõsisemad kahjud. Millega arvestada, kui pargid auto selleks mitte ettenähtud kohale ning mida peaksid teadma parkimiskahjudest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Kuidas IIZI kindlustusäpiga raha ja aega kokku hoida?

Praegu toimetatakse rohkem virtuaalsetes kanalites ning paljud on kolinud mobiili, mistõttu peavad ka seal teenused mugavalt kättesaadavad olema. Nii püüame kindlustusturul olla teistest sammu ees, et pakkuda Sulle ajakohaseid lahendusi, mis nii aega kui raha kokku hoiavad.