Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Roheline kaart: millal Sul seda vaja läheb?

Suvisel ajal reisitakse sageli neljarattalistega, et iseseisvalt oma aega planeerida. Oluline on teada, et autoga välismaale sõites tuleks kaasa võtta nii juhiluba, sõiduki dokumendid, kui ka kindlustuspaberid. Kindlustuse olemasolu tõendab välismaal roheline kaart. IIZI liikluskindlustuse tootejuht selgitab, millal rohelist kaarti vaja läheb.

IIZI mobiilikindlustus on kohal: kindlusta nii uut, kui kasutatud telefoni

Kogu elu on tänapäeval mobiiltelefonis ning seetõttu toob hinnalise telefoni kukkumine või purunemine kaasa harjumatu ebamugavuse ning ootamatud kulutused. IIZI tõi turule mobiilikindlustuse, mis võimaldab kindlustada nii kasutatud kui ka uusi nutitelefone.

Kindlusta sõiduk ja osaled tasuta kütuse loosis

IIZI kevadkampaania kestab veel viimast päeva! Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt ka kütuse loosis.

Kuidas IIZI äpp Sulle kasulik on?

Kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist ning olulisi toiminguid, mida tänasel päeval järjest enam mobiilis tehakse. IIZI peab oluliseks uuenduslikku lähenemist ka kindlustusprotsessides ning IIZI äpp on ainulaadne lahendus kindlustusturul, et olla Sulle veelgi lähemal.

Mis on ettevõtte jaoks kõige suurem risk?

IIZI finantsjuht Kaido Kepp osales Pärnu Finantskonverentsil, kus rääkis finantsjuhi riskide juhtimisest ning tõi välja olulised punktid, kuidas riskivalmidust hinnata ning millest riske maandades lähtuda.

Kevadkampaania „Kindlusta sõiduk ja võida tausta kütuz” on alanud

Sõidukikindlustuse kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.04-31.05.2019 liiklus- või kaskokindlustuse. Loosi läheb 1000 € väärtuses kütust. Iga kindlustus loeb!

Isegi süütu sääsehammustus võib kogu reisi rikkuda

Reisides tuleb palju planeerida ja erinevate olukordadega ettenägelikult arvestada. Sageli tekitavad küsimusi näiteks olemasolev krooniline haigus, kuid ka vaktsineerimise vajalikkus. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, millele tuleks tähelepanu pöörata.

Veekahjud toovad kaasa märkimisväärsed kulud

Kindlustus ja veekahjud tekitavad koduomanikes tihti segadust ning kahjud on üldjuhul märkimisväärsed, sest sageli tuleb lisaks enda kodule taastada ka naabri elamine. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus selgitab, mis tüüpi kahjude korral võib kindlustusele loota.

IIZI õigusvaldkonna juht: kindlustusmaakler kui Sinu isiklik teejuht

Kuidas sõlmida kindlustusleping, millest mure korral päriselt abi oleks? Mis on kindlustusmaakleri roll? IIZI õigusvaldkonna juht Kaido Tropp murrab müüte ja toob välja kindlustusmaakleri eelised.

Kevadised sõidukikahjud: iga viies omavastutuskindlustuse poliis hüvitatakse

Lumetud teed ja päikesepaistelised ilmad tekitavad tõelist sõidujanu ning tihti toob ettevaatamatus ning liigne julgus kaasa ka õnnetusi. IIZI kaskokindlustuse tootejuht Kristiina Koitla toob välja kevadised kahjud ning kuidas kindlustus nende puhul abiks on.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist