Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

3 olulist ettevalmistust autoga puhkusereisile minnes

Pole midagi mõnusamat kui puhkusereisid, mida saad ette võtta autoga. Sellised reisiplaanid nõuavad aga pisut uurimustööd, teadmisi ning ettevalmistusi, et sihtriigis hakkama saada või näiteks kuidas õnnetuse korral käituma peaks.

Olerex jagab nippe: enamlevinud küsimused kütuse kohta

Olerex on üks kiiremini arenevaid kütuse müüjaid Eestis, teenindades kliente ligi sajas tanklas üle terve riigi. Lisaks sellele on Olerex esindatud ka Lätis, Leedus, Venemaal ning alates märtsist ka Poolas. Olerexi eksperdid jagavad kogemusi ning näpunäiteid levinud kütust puudutavate küsimuste kohta.

Kuidas töötab küberkindlustus ärikirja pettuste korral? Vineeriettevõtte kadunud kauba näitel

Eelmisel nädalal Kanal 2 saates „Radar” oli lugu Eesti vineeriettevõttest Baltic Forest Products OÜ, kes langes pettuse ohvriks ning kahju küündis kuni 75 000 €. IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert kommenteerib antud juhtunu valguses küberkindlustuse vajalikkust.

Kindlustusturg 2018: keskendumine tarbijate heaolule, kuid hinnatase muutlik

Aasta 2018 algus tõi turule ettevõtte ravikindlustuse, mis toetab võimalust tõsta töötaja tervise ja heaolu väärtustamine esikohale. Ka on märgata erinevate kindlustusliikide lõikes tarbijate teadlikkuse kasvu kindlustuse ostmisel. Kahjuks on aga kindlustuste hinnatase turul muutlik.

Kevadine meelespea mootorrattasõpradele

Esimeste kevadiste ilmade ja plusskraadidega kibelevad kõik suuremad ja väiksemad mootorratta tulihingelised fännid teedele. Panime valmis nõuandeid, kuidas mootorratas peale pikka talvist seismist taas sõitudeks valmis panna.

Liikluskindlustuse kampaania „Kindlusta oma paak täis!“ 09.04.2018-31.05.2018

IIZI Kindlustusmaakler AS koostöös Olerex AS-ga korraldab liikluskindlustuse kampaania „Kindlusta oma paak täis!“, mille raames loositakse välja 5 x 100 € kütust. Kampaanias osalevad kõik IIZI kliendid, kes on IIZI vahendusel ajavahemikul 09.04.2018-31.05.2018 sõlminud liikluskindlustuse.

IIZI toob turule kohtingukindlustuse

IIZI Kindlustusmaakler AS toob esimesena Eestis turule kohtingukindlustuse lahenduse, mille abil on võimalik kindlustada ennast ebaõnnestunud kohtingutest tekkinud aja- ja rahakulu vastu. Esitledes uut teenust ajakirjanikele ja partneritele, ütles IIZI turundus- ja müügijuht Maria Plees täna, et ettevõte soovib käia ajaga kaasas ning pakkuda inimestele uuenduslikke tooteid eluliste probleemide lahendamiseks.

Praktiline seminar isikuandmete kaitsest

Isikuandmete kaitse üldmäärus (IKÜ) rakendub juba vähem kui kahe kuu pärast. Väga paljud ettevõtted on teinud suure töö, et oma tegevus IKÜ nõuetega vastavusse viia. Grant Thornton Balticu praktilisele isikuandmete kaitse seminarile läheb esinema IIZI kindlustusmaakler Helen Evert.

IIZI uuenduste lainel: kindlustamine nüüd veel kiirem ja mugavam

Iga toode ja teenus turul peab kaasas käima kiire elutempoga, kus aeg on inimeste suurim ja hinnatuim vara. Sel aastal 18. sünnipäeva tähistav Eesti ettevõte IIZI Kindlustusmaakler AS töötab igapäevaselt selle nimel, et keerulist aina lihtsamaks teha. Uuenduskuuri läbinud IIZI koduleht just neid pakubki. Kommentaare jagab IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

IIZI statistika: huvi on kasvanud nii reisikindlustuse kui ka lisakaitsete osas

IIZI 2017. aasta statistika näitab, et huvi reisikindlustuse vastu on kasvanud ning samuti küsitakse oluliselt rohkem ka lisakaitsete kohta. See kinnitab inimeste teadlikkust reisikindlustuse vajadusest ning ka võimalustest. Tõusutrendis on ka nende inimeste arv, kes kohe koos reisiplaanidega kindlustusele mõtlevad ja selle aegsasti enne reisi algust ära vormistavad.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist