Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI statistika: huvi on kasvanud nii reisikindlustuse kui ka lisakaitsete osas

IIZI 2017. aasta statistika näitab, et huvi reisikindlustuse vastu on kasvanud ning samuti küsitakse oluliselt rohkem ka lisakaitsete kohta. See kinnitab inimeste teadlikkust reisikindlustuse vajadusest ning ka võimalustest. Tõusutrendis on ka nende inimeste arv, kes kohe koos reisiplaanidega kindlustusele mõtlevad ja selle aegsasti enne reisi algust ära vormistavad.

Kaskokindlustus aitab talviste ootamatuste korral

Igal aastal ootamatult saabuvale talvele on hea vastu sõita, kui oled kaskokindlustuse võimalustest teadlik. Keerulised ilmastikuolud tähendavad liiklejatele suuremaid riske ja sagedasemaid liiklusõnnetusi.

Elu üürikorteris: kes, miks ja mida peaks kindlustama?

Kui isikliku kodu kindlustamine on ilmselge, siis ei ole see vähem olulisem suure osa inimeste jaoks, kes elavad üürikorterites. IIZI kodukindlustuse tootejuht Kaire Villmäe selgitab kindlustamise vajalikkust üürikorteris elades.

Kindlustusadvokaat Olavi-Jüri Luik: Mida teha pärast kindlustusjuhtumi toimumist?

Õnnetus ei hüüa tulles. Mida ja kuidas saab kindlustusandja nõuda või eeldada kindlustusvõtjalt, kui on toimunud kahjujuhtum ning mis juhtub, kui kohustusi rikutakse. 5 punkti, mida võiksid teada.

6 olulist küsimust, kui oled koolivaheajal perega reisile minemas

Koolivaheajal soovivad paljud pered hinge tõmmata ning koolimured mõneks ajaks selja taha jätta. Sageli võetakse ette suusaereis mägedesse või hoopis puhkusereis palmi alla. Enne teele asumist tasub kindlasti sõlmida ka reisikindlustus. IIZI pani kirja 6 põhilist küsimust, mille vastuseid reisijad teada võiksid.

Reisikindlustuse 5 peamist küsimust, millele vastuseid otsitakse

Kui reisiplaanid viivad Sind kodumaalt kaugemale, siis tasub ka reisikindlustus teha varakult. IIZI reisikindlustuse spetsialistid soovitavad läbi mõelda just need 5 küsimust, millele inimesed enamasti vastuseid otsivad. Pea meeles, et reisikindlustus aitab muretult puhkuseplaane nautida.

IIZI Kindlustusmaakler AS-i meeskond tugevneb: õigusvaldkonda hakkab juhtima Kaido Tropp

Eesti suurima kindlustusvahendusega tegeleva ettevõtte IIZI Kindlustusmaakler AS-i meeskond tugevneb ja õigusvaldkonna juhina alustab tööd Kaido Tropp. IIZI peamiseks eesmärgiks on seista meie klientide huvide eest, seega on tegemist olulise sammuga vajalike lahenduste leidmisel kui ka uute loomisel.

TOP 5 nõuannet, mida jälgida, kui oled reisimas ohtlikku piirkonda

Reisiplaane tehes ei arvestata sageli, mis Sind külastatavas riigis ees võib oodata. Näiteks kui suur on looduskatastroofi oht või terrorismiohu tõenäosus. IIZI reisikindlustuse spetsialist annab nõu, mida jälgida, kui olete reisimas pisut riskantsemasse riiki.

Enamik ettevõtteid pole küberrünnakute põhjustatud kahjusid kokku arvutanud

Küberrünnakud on aasta-aastalt aina suurenev probleem ja väljakutse ettevõtete jaoks. Eesti Päevalehes avaldati hiljuti lugu TEA Kirjastusest ja nende kokkupuudetest küberohtudega. Ettevõtte juhi hinnangul on ettevõte viie aastaga kaotanud seetõttu ligi miljon eurot. IIZI küberkindlustuse eksperdi Helen Everti sõnul peavad ettevõtted üha enam mõtlema küberriskide vastu kindlustamise peale. TEA Kirjastuse näitel kirjutame küberriskidest ja nende maandamisest.

Reisisõprade 4 enamlevinut lugu, mille puhul on reisikindlustusest abi

Kindlustuse olulisele mõeldakse enamasti alles siis, kui ollakse keerulises olukorras ja ootamatud kulutused tuleb katta enda taskust. Vahel jääb ka teadmistest väheks, sest puudub kogemus ja kokkupuude teemadega. IIZI reisikindlustuse spetsialistid tutvustavad 4 levinumat lugu, millest saaksid õppida ja enda reisiplaane tehes nutikam olla.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist