Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Ettevõtja valikud küberrünnaku korral: maksa lunaraha, sulge äri või võta küberkindlustus

Selle aasta Äripäeva Kindlustuskonverents „Kaitse oma äri!“ keskendub peamiselt tööõnnetuskindlustusele ja päevakohastele küberriskidele. Lisaks analüüsitakse erinevaid kindlustusjuhtumeid. Kogemusi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

IIZI ärikliendid hindavad üha rohkem toetust kahjujuhtumite korral

IIZI äriklientide küsitluse tulemustest selgus, et rahulolu IIZI teenustega on jätkuvalt kõrgel tasemel. Meie olulisteks tugevusteks on lubadustest kinnipidamine, kindlustusalased teadmised ja kättesaadavus. Hinnatakse ka toetust kahjujuhtumite korral, mis kinnitab IIZI kui usaldusväärse partneri staatust kindlustusküsimustes ning annab olulist lisaväärtust.

Ettevõtte ravikindlustus: kuidas olla veelgi atraktiivsem tööandja?

Ettevõtted mõtlevad üha enam, kuidas igapäevasesse töökeskkonda rohkem panustada ning ettevõtte kallimat vara, töötajaid, motiveerida. Üheks võimaluseks on panustada ettevõtte ravikindlustusse, et pakkuda väärtust, mida tegelikult hinnatakse ning mis loob usaldusväärse ja toetava töökeskkonna.

Küberkaitse 6 nippi, mis tasub kasutusele võtta juba täna

Küberrünnakud on ettevõtete jaoks aina suurenev probleem, milleks tuleb juba täna valmis olla. IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert jagab ettevõtetele mõned kiired ja lihtsad nipid, mida igapäevaselt jälgida küberpahalaste eemal hoidmiseks.

IIZI on esindatud autoveonduse Road Transport EXEX konverentsil

Road Transport EXEX autoveonduse otsustajafoorum toimub 22. novembril 2018 Kultuurikatlas. Sel aastal on esindatud ka IIZI kui vaieldamatu turuliider sõidukiparkide- ja transpordi kindlustuslahenduste osas.

3 elulist olukorda, mida tudeng kodukindlustusega leevendada saab

Sügisel leiavad paljud tudengid üürikorterite näol endale esimesed kodud. Kui isikliku kodu kindlustamine on tavaline, siis ei ole see ebaoluline kindlasti ka üürikorteri puhul. Toome Sinuni 3 lugu elust enesest, millega tudeng kokku puutuda võib.

Kuidas leevendada rendiautoga seonduvaid muresid võõras riigis?

Auto rentimine on suurepärane võimalus sõltumatult maailma avastada ja oma tahtmist mööda toimetada. Paraku võib see ka kaasa tuua ootamatusi ja ebameeldivaid sekeldusi. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste annab nõu, kuidas neid muresid ära hoida ning mida on oluline teada, kui plaanid rendiautot välisriigis kasutada.

Eesti esimene InsurTech Meetup toimub 4.09.2018

Septembrikuus toimub Eesti esimene InsurTech Meetup, mille eesmärgiks on omavahel kokku tuua ennekõike kindlustuse, IT ja kindlustusõiguse valdkonna spetsialiste ning vahetada uuendusmeelseid ideid tehnoloogiast ja kindlustusmaailmast. Tule räägi tulevikuteemadel kaasa!

Kes vastutab praamil toimunud õnnetuse eest?

Praamireise Eesti saartele tuleb ette aastaringselt, kuid eriti just suvel. Kui teeliikluses toimunud õnnetuse korral on abi liiklus- ja kaskokindlustusest, siis kuidas käituda, kui Sinu autoga toimub kahju veesõidukil?

Mida peaksid teadma koduse vara kindlustamisest?

Sageli on inimestele üllatav, et kodust vara saab kindlustada ning ka kahjud kuuluvad hüvitamisele. Ei osata arvatagi, et mobiiltelefon või televiisor on koduse vara alt kaitstud ning kindlustatud on ka kaasas olev vara. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus jagab nõuandeid koduse vara kindlustamisest.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist