Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kaskokindlustus: varga elu on lihtsam distantsvõtmega auto puhul

Vähem liikumist ja seisvad autod annavad hea võimaluse rahanäljas autovarastele. Varguste osas on aktiivsem aeg just kevad ning muu maailmas toimuv annab sellele vaid hoogu juurde. Mis kasu on varguste korral kaskokindlustusest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

IIZI avas esindused üle Eesti

Koroonaviirus näitab vaikselt taandumismärke ning seetõttu avati IIZI esindused järk-järgult. Kindlustust on võimalik pakkuda minimaalse kontaktiga ning jälgime esindustes eriolukorra reegleid. Pöörame ka suuremat tähelepanu desinfitseerimisele ja distantsi hoidmisele.

Liikluskindlustus: 5 peamist küsimust eriolukorra ajal

Eriolukord ning kehtestatud piirangud on tekitanud ka kindlustuse osas küsimusi. Panime IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuhi Triin Kääramehega kokku 5 enim küsitud teemat, millega on IIZI eesliini kindlustusspetsialistid kokku puutunud.

Kes vastutab tööarvuti eest Sinu kodus?

Seoses eriolukorraga kolisid paljud töötajad kodukontoritesse, sest tööd on võimalik teha ka virtuaalselt. Koduseks mugavaks töötegemiseks võeti kaasa nii sülearvuti, suuremad kuvarid aga ka näiteks printer või ergonoomilisem mööbel töölaua- või tooli näol. Kes aga vastutab ettevõtte vara eest Sinu kodus?

Kahjujuhtumid elamurajoonide parkimisoludes on tõusuteel

Tühjad ostukeskuste parklad ei tähenda, et parklakahjud on möödanik. Elamurajoonide majaesised on tihedalt täis pargitud ning piiratud ja kitsad olud toovad kaasa nii mõlke kui kriime, kuid ei ole välistatud ka oluliselt tõsisemad kahjud. Millega arvestada, kui pargid auto selleks mitte ettenähtud kohale ning mida peaksid teadma parkimiskahjudest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Reisikindlustuse ülevaade: koroonakahjud teevad ajalugu

2020. aasta algas ootamatult, sest üle maailma levima hakanud koroonaviiruse tõttu jäid ära nii lennu- kui bussireisid, planeeritud kontserdid ja spordivõistlused ning tühistada tuli ärikohtumised, majutused hotellides ja palju muud. Anname ülevaate olukorra eskaleerumisest pidades silmas reisikindlustust ning toome välja mõned mõtted, mida see tulevikus tähendada võib.

5 meelespead, mida teada sõiduki kindlustamisest

Sõiduk on Sinu vara, mida hoida ning mille kahjustumine või hävinemine annab tunda nii igapäevastes tegevustes kui ka rahakotis. Toome Sinuni 5 meelespead, mida sõiduki ja selle kindlustamise kohta teadma peaksid.

IIZI Kindlustusmaakler AS: oluline eriolukorra teadaanne

Keerulisel ajal on oluline hoida kokku ja teineteise jaoks olemas olla. IIZI spetsialistid on kogu meeskonnaga täisvõimsusel tööd tegemas leides lahendusi kindlustusküsimustele ning jagades kasulikke soovitusi. Seetõttu tulenevalt eriolukorrast lükatakse ametlik naljategemine edasi ebatraditsiooniliselt 1. oktoobrile.

Sinu jaoks alati olemas

Keerulisel ajal on aga oluline hoida kokku ja teineteise jaoks olemas olla. IIZI spetsialistid on kogu meeskonnaga täisvõimsusel tööd tegemas leides lahendusi kindlustusküsimustele ning jagades kasulikke soovitusi.

IIZI õigusvaldkonna juht: iga reisikindlustuse kahju tuleb käsitelda üksikjuhtumina

Meedias on aktuaalsete kriisiteemade kõrval levinud ka mitmed kaheldava sisuga artiklid reisikindlustuse osas. Kõik reisimise ja kindlustamisega seonduv on hetkel keeruline ja vajab individuaalset lähenemist ning kindlasti ei ole mõistlik pandeemiaga seotud kahjunõudeid esitamata jätta, lihtsalt seepärast, et kuskil keegi midagi ütles või kirjutas. Nõu annab IIZI õigusvaldkonna juht Kaido Tropp.