Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kvaliteetse Samsonite reisikohvriga oled tõeline reisikunn

Iga reisimise juurde kuulub kohver, mille osas järeleandmisi teha ei maksa. Kindlustuse kõrval on ka korralikul kohvril märkimisväärne roll. Selleks, et saaksid olla tõeline Reisikunn, loosime IIZI reisikindlustuse kampaania „Kindlustusega oled Reisikunn“ raames välja kvaliteetse SAMSONITE Lite-Biz reisikohvri, mille väärtus on 600 €.

Kampaania „Kindlustusega oled Reisikunn“ 01.01.2020-29.02.2020

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab reisikindlustuse kampaania “Kindlustusega oled Reisikunn,“ mille raames loositakse välja kvaliteetne Samsonite reisikohver, väärtusega 600 €. Kampaanias osalevad kõik IIZI kliendid, kes on ostnud reisikindlustuse IIZI vahendusel ajavahemikul 01.01.2020-29.02.2020.

TOP 10 uudist: 2019. aasta enimloetud uudised

Panime ritta TOP 10 kindlustustuudist, mida 2019. aastal IIZI veebilehel kõige rohkem loeti. Huvi pakkus ahjusoe ja turul eristuv IIZI Kasko ning kaskokalkulaator , kaasaegsed mobiilsed lahendused aga ka igapäevased sõiduki-, kodu- ja reisikindlustuse teemad.

Euroopa ravikindlustuskaart, reisikindlustus või mõlemad?

Kas reisile minnes sõlmid endale reisikindlustuse või piirdud ravikindlustuskaardiga? Mille poolest erineb reisikindlustus Euroopa ravikindlustuskaardist? IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste annab nõu.

5 kasulikku põhjust, miks peaksid IIZI kasko kalkulaatorit kasutama

Oleme läbi aegade rõhku pannud uuendustele, mis on tänaseks loomulik osa IIZI arengust. Loome kindlustusturul innovatiivseid võimalusi, mis teevad paljude inimeste kindlustustoimingud mugavamaks ja kiiremaks. Uus lahendus on ka kasutajatelt positiivset vastukaja saanud ning seda on hinnatud 9,1 punktiga 10-st. Toome Sinuni 5 põhjust IIZI uue kaskokalkulaatori kasutamiseks, mis muudab kindlustuse sõlmimise eriti lihtsaks.

Mobiilikindlustuse ülevaade: kas telefoni kindlustamine on tark investeering või mõttetu kulu?

Vahel ei piisa isegi kaitseklaasist või kaantest, et hirmkallis iPhone terveks jääks ning edaspidi Sind erinevates olukordades toetaks. Märkimisväärsete kulutuste vältimiseks on üheks võimaluseks nutitelefon kindlustada.

Liikluskindlustuse 3 enamlevinud müüti

Eestis on liikluskindlustus kohustuslik igale sõidukile, mis liikluses osaleb. Tihti ei teata olulisi fakte kindlustusest, millest aga teatud olukordade puhul võiks kasu olla. Toome Sinuni 3 levinud liikluskindlustuse müüti. Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees

Konservatiivne kindlustusmaailm vajab innovatiivseid lahendusi

Oleme läbi aegade rõhku pannud sellele, et uuendused oleksid loomulik osa ettevõtte arengust. IIZI oma innovaatilisusega murrab igipõlise arvamuse, et kindlustamine on igav ja keeruline. Toome Sinuni lahendused, millega kindlustusturul erineme.

Kas Sinu kodukindlustusleping vastab tegelikkusele?

Juba kindlustuslepingu sõlmimisel tuleb kindlustusandjat teavitada olulistest asjaoludest, mis võivad mõjutada kahjude hüvitamist. Oluline on teada, et kindlustusleping peab vastama ka Sinu kodu tänasele olukorrale. Millega arvestada, kui hakkad kodu renoveerima või mis toob kaasa kasutusloa puudumine? Nõu annab IIZI kodukindlustuse vanemspetsialist Gertu Karbus.

Maailma reisiturvalisuse kaart 2019: mida jälgida, kui reisid ohtlikku piirkonda?

Sageli adrenaliini otsiv reisija turvalisusele alati rõhku ei pane. Reisiplaane tehes ei arvestata tihti külastatavas riigis eesootava looduskatastroofi ohu või terrorismi tõenäosusega. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste annab nõu, mida jälgida.