Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Fotografiska juba ühene: IIZI kliendile kaasa kingitus

IIZI toetab mullu Turismitegu 2019 auhinnaga pärjatud rahvusvahelist fotokunstikeskust Fotografiskat, et tagada kõrgtasemel fotokunsti jõudmine Eestisse ning jagades nii ühist visiooni teadlikuma maailma suunas. Fotografiska esimesest tähtpäevast saad osa ka Sina.

IIZI on alati olnud innovatiivne ja avatud uutele põnevatele ideedele. Töötame kindlustusvaldkonnas igapäevaselt selle nimel, et tagada ka kindlustusmaailmast suurem teadlikkus. Meie väärtushinnangud on sarnased Fotografiskaga,  kelle peamine visioon on luua läbi fotokunsti teadlik maailm. Samuti peame mõlemad oluliseks rääkida olulistel teemadel, tõstatame aktuaalseid probleeme ning inspireerime ja ärgitame inimesi rohkem kaasa rääkima.

Fotografiska näol on tegemist mõnusa kohtumispaigaga, kus saavad kokku kunst, maitsev toit, muusika, disain ning avatud mõtteviis. Kusjuures, süüa pakutakse põhimõttel „lehest juureni, ninast sabani,“ mille peamine mõte on värsket kohalikku toorainet maksimaalselt ära kasutada.

IIZI klientidel on juunikuu jooksul võimalik osa võtta Fotografiska esimesest sünnipäevast, sest igale näituse pileti ostjale antakse kaasa tasuta kokteil Zero Waste kontseptsioonil. Kasuta salasõna „võta iizilt“ ja naudi tõelist kunsti!

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Reisimine ja selle kindlustamine on oluliselt muutunud

Loe lisaks

Podcast: mis huvi on küberkurjategijatel andmeid varastada?

Loe lisaks

Podcast: kuidas on kaugtöö mõjutanud küberkuritegevust?

Loe lisaks