Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI Kindlustusmaakler AS: oluline eriolukorra teadaanne

Keerulisel ajal on oluline hoida kokku ja teineteise jaoks olemas olla. IIZI spetsialistid on kogu meeskonnaga täisvõimsusel tööd tegemas leides lahendusi kindlustusküsimustele ning jagades kasulikke soovitusi. Seetõttu tulenevalt eriolukorrast lükatakse ametlik naljategemine edasi ebatraditsiooniliselt 1. oktoobrile.

Praegust olukorda arvestades on kõige tõenäolisem taas huumorile pühenduda aasta teises pooles. Uuringud kinnitavad, et septembris ollakse küll võlutud sügise saabumisest, kuid juba oktoobrist hakkavad emotsioonid taas drastiliselt allamäge liikuma ning vajavad tugevat turgutust. Üldiselt kasvavad keskmised kriitikanäitajad nii ilma kui ka kindlustuse osas, lisaks on varasemalt märgatud 35% vähem naeratavaid nägusid, samuti annab märku huumori vajalikkusest rusuv pimedus ja jahedam aeg.

IIZI turundusosakond kinnitas täna üksmeelselt, et meeskond hoiab küll positiivset suhtumist, kuid naljad tehakse 1. aprilli asemel ebatraditsiooniliselt 1. oktoobril. Kõik juba tehtud naljad kantakse üle sügisesse, kaasa arvatud populaarseim nali „Näe, siga lendab!“ 

Seoses eriolukorraga ei ole võimalik teha ka tüüpilisi nalju kontoris nagu näiteks kenasti fooliumisse pakitud kontoritool või ootamatu üllatus töölaual, sest IIZI meeskond püsib naljavaruga kodus.

Püsi Sina ka kodus ja võta iizilt!

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Reisimine ja selle kindlustamine on oluliselt muutunud

Loe lisaks

Podcast: mis huvi on küberkurjategijatel andmeid varastada?

Loe lisaks

Podcast: kuidas on kaugtöö mõjutanud küberkuritegevust?

Loe lisaks