Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI mobiilikindlustus on kohal: kindlusta nii uut kui kasutatud telefoni

Kogu elu on tänapäeval mobiiltelefonis ning seetõttu toob hinnalise telefoni kukkumine või purunemine kaasa harjumatu ebamugavuse ning ootamatud kulutused. IIZI tõi turule mobiilikindlustuse, mis võimaldab kindlustada nii kasutatud kui ka uusi nutitelefone.

Nii reisi- kui kodukindlustuse puhul on mobiiltelefonidele tagatud teatud kindlustuskaitse, kuid tihti ei pruugi see piisav olla. Näiteks reisikindlustuse puhul on sageli kaetud vaid vargus või telefoni röövimine, seega tavapärase kukkumise või niiskuskahjustuse saab kindlustada vaid mobiilikindlustusega. Kodukindlustuse puhul võidakse rakendada mitmekordset omavastutust ning mõne mudeli puhul võib jääda paranduskulu alla omavastutuse piiri.

Mobiiltelefoni ähvardavad mitmed ohud alustades kukkumisest, mille tagajärjel tekib ekraanile ainulaadne ämblikuvõrgu disain ning lõpetades rannas tekkinud niiskuse- ja liivakahjustustega. Mõrad ekraanil segavad nii igapäevast kasutusmugavust ning annavad ka head tingimused niiskuskahjude tekkeks.

Mobiiltelefonide parandamine on aga aeganõudev ning arvestades tehnoloogia kiiret arengut ka kulukas. Uuringufirma BRC Market Experts’i andmetel soetas 5-75-aastastest eestlastest koguni 70% endale viimase kahe aasta jooksul uue telefoni, mille keskmine maksumus oli 315 €.

IIZI vahendusel on Sul võimalus lisaks uuele mobiilile kindlustada ka kuni 2 aastat kasutatud telefoni ja kindlustus kehtib kogu maailmas. Kindlustatud on enamlevinud kahjud nagu mobiili purunemine, kukkumine, seadme ülekoormus (ka lühis) või kahjustumine vedeliku, niiskuse, või liiva tõttu. Juhul kui seade tuleb kahju tõttu asendada, kandub kindlustus üle ka uuele mobiilile ning telefon tuuakse Sulle koju tasuta.

Mobiilikindlustuse eest saab tasuda igakuiselt ning poliisi saab sõlmida nii iizi.ee lehel kui ka IIZI äpis, kuid kindlustuse jõustumiseks on oluline äpis teostada ekraanituvastus.

5 põhjust, miks sõlmida IIZI mobiilikindlustus

1. Kindlustada saab nii uut kui kasutatud mobiili.
2. Kehtib nii Eestis kui välisriikides.
3. Kindlustada saab IIZI äpis.
4. Kõige laiem kindlustuskaitse Sinu mobiilile.
5. Kindlustatud on enamlevinud mobiilikahjud.

Sõlmi mobiilikindlustus IIZI äpis!

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Kampaania „Kindlustusega oled Reisikunn“ 01.01.2020-29.02.2020

Loe lisaks

IT-ettevõtete tegevuse kindlustamine kasvab

Loe lisaks

IIZI ärikliendid väärtustavad kindlustusmaaklerite pädevust ja operatiivsust

Loe lisaks
KÕIK UUDISED