Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Reisikindlustus: uus Covid-19 lahendus lihtsustab valikut

Reageerisime esimesele viiruselainele kiirelt ja jagasime pidevalt muutuvaid kindlustusvõimalusi reaalajas, korrigeerisime oma soovitusi ning olime toeks kahjukäsitluse protsessis. Saime kinnitust, et kliendid ootavad meilt põhjendatud ja ajakohast infot, mistõttu lisasime IIZI veebilehele uue lahenduse, mis tagab meditsiiniabi ka Covid-19 haigestumisel. Nõu annab IIZI vara -ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

6 reisikindlustuse nõuannet, millega täna arvestada

Olukord maailmas leeveneb ning taas tekib üha enam võimalusi reisimiseks. Endiselt on aga palju segadust ning on võimalus, et Sinu lend tühistatakse, reisil olles tuleb probleeme linnadevahelise transpordi või soovitud vaatamisväärsuse külastamisel. Mida arvestada reisi kindlustamisel? Nõu annab IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste.

Reisikindlustuse ülevaade: koroonakahjud teevad ajalugu

2020. aasta algas ootamatult, sest üle maailma levima hakanud koroonaviiruse tõttu jäid ära nii lennu- kui bussireisid, planeeritud kontserdid ja spordivõistlused ning tühistada tuli ärikohtumised, majutused hotellides ja palju muud. Anname ülevaate olukorra eskaleerumisest pidades silmas reisikindlustust ning toome välja mõned mõtted, mida see tulevikus tähendada võib.

IIZI õigusvaldkonna juht: iga reisikindlustuse kahju tuleb käsitelda üksikjuhtumina

Meedias on aktuaalsete kriisiteemade kõrval levinud ka mitmed kaheldava sisuga artiklid reisikindlustuse osas. Kõik reisimise ja kindlustamisega seonduv on hetkel keeruline ja vajab individuaalset lähenemist ning kindlasti ei ole mõistlik pandeemiaga seotud kahjunõudeid esitamata jätta, lihtsalt seepärast, et kuskil keegi midagi ütles või kirjutas. Nõu annab IIZI õigusvaldkonna juht Kaido Tropp.

IIZI jagab reaalajas koroonaga seonduvat reisikindlustusinfot

Jagame üha kiiremini leviva koroonaviiruse pandeemiaga seoses kindlustusnõu reaalajas, sest info võib muutuda iga hetkega. Julgustame nõu küsima helistades 666 0300 või kirjutades info@iizi.ee!

Kuidas on reisikindlustusest abi koroonasse haigestumisel?

Hiinast alguse saanud koroonaviirus mõjutab reisiplaane, tuues kaasa lendude tühistamisi ning segadust reisikindlustuse tingimuste mõistmise osas. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste selgitab, kuidas viiruspuhang reisikindlustust mõjutab ja annab soovitusi, kuidas ärevas olukorras sobiv kindlustuskaitse valida.

Reisikindlustus: mida pakkida käsipagasisse?

Kohvreid pakkides tuleks arvestada ka kindlustusega, sest hüvitise saamiseks on kehtestatud teatud tingimused. Missugused esemed peaksid pakkima käsipagasisse? Millega veel arvestama peaksid?

3 nõuannet, kuidas reisikindlustusest kasu lõigata

Reisikindlustuse sõlmimine on üks osa reisi planeerimisest. Oluline on, et kindlustus vastaks ka ootustele ning oleks päriselt mure korral abiks. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste jagab 3 nõuannet, kuidas reisikindlustust kasulikult sõlmida.

Enamlevinud pagasikindlustuse müüdid

Suur osa reisikindlustuse kahjudest juhtub just pagasitega. Alustades sellest, et kaduma lähevad näiteks Su lemmikud riideesemed või saab hinnaline kohver ise kannatada. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste toob sinuni levinud pagasiga seotud müüdid.

Sportlandi Project Bolivia: kohalik viirus võttis Kareli rajalt maha

Ekstreemse Sportland x The North Face eriprojekti raames läksid Boliiviat avastama seiklejad nii Eestist, Lätist kui ka Leedust. IIZI spetsialistid aitasid kaasa pakkida reisikindlustuse võttes arvesse nii äärmuslikku reisiplaani aga ka kaasa võetud väärtuslikku tehnikat. Mis juhtus aga projektis osalenud ja haigestunud Kareliga?