Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Maailma reisiturvalisuse kaart 2019: mida jälgida, kui reisid ohtlikku piirkonda?

Sageli adrenaliini otsiv reisija turvalisusele alati rõhku ei pane. Reisiplaane tehes ei arvestata tihti külastatavas riigis eesootava looduskatastroofi ohu või terrorismi tõenäosusega. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste annab nõu, mida jälgida.

3 reisitõrkekindlustuse juhtumit: mis võib viltu minna?

Reisikindlustust sõlmides ei mõelda sageli sisule ega sellele, millal võiks reisikindlustusest abi olla. Toome IIZI reisikindlustuse vanemspetsialisti Moonika Kastega Sinuni reaalsed olukorrad elust enesest, mis reisitõrkekindlustuslepingu alusel hüvitatakse.

Reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ 01.08-31.08.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €“, mille raames loositakse välja 50 € IIZI kindlustuskrediiti. Kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.08-31.08.2019 reisikindlustuse.

5 nõuannet, kuidas reisikindlustusest kasu lõigata

Reisikindlustuse sõlmimine on üks osa reisi planeerimisest. Oluline on, et kindlustus vastaks ka ootustele ning oleks päriselt mure korral abiks. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste jagab 5 nõuannet, kuidas reisikindlustust kasulikult sõlmida.

3 kindlustusjuhtumit, mida leevendas reisitõrkekindlustus

Toome reisikindlustuse vanemspetsialisti Moonika Kastega Sinuni reaalsed olukorrad elust enesest, mis sõlmitud reisitõrkekindlustuse korral ootamatuid olukordi leevendavad.

TOP 10 enamlevinud reisikindlustuse küsimust

Juunis oli võimalik läbi sotsiaalmeedia IIZI reisikindlustuse vanemspetsialistilt Moonika Kastelt küsida reisimise ja kindlustamisega seonduvaid teemasid. Toome Sinuni enamlevinud küsimused, millele vastuseid otsiti.

Isegi süütu sääsehammustus võib kogu reisi rikkuda

Reisides tuleb palju planeerida ja erinevate olukordadega ettenägelikult arvestada. Sageli tekitavad küsimusi näiteks olemasolev krooniline haigus, kuid ka vaktsineerimise vajalikkus. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, millele tuleks tähelepanu pöörata.

5 olulist meelespead: koolivaheajal reisile

Sageli planeerivad lapsevanemad perereisi just koolivaheajaks, et argielust hinge tõmmata ja hallist ilmast pääseda. Toome IIZI reisikindlustuse tootejuhi Moonika Kastega Sinuga 5 kõige olulisemat meelespead, kui reisid lastega.

Reisitõrkekindlustus: Sinu teadlikkus säästab nii raha kui närve

Kas Su lend hilines või tühistati? Kas reisikaaslane haigestus viimasel hetkel? Reisitõrkekindlustuse vastu tekib tõsisem huvi siis, kui reisiplaanid viltu veavad. IIZI reisikindluskindlustuse tootejuht Moonika Kaste jagab olulist infot, mida teada reisitõrkekindlustusest.

3 olulist meelespead, mida talvepuhkusele minnes teada tasub

Reisiplaanid, mis on seotud talispordiga, on keskmisest kõrgema riskiga ning vajavad kindlustamisel kõrgendatud tähelepanu. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, kuidas veeta muretult aktiivne puhkus lumistel mägedel.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist