Pärast väsitavat šoppamist soovis koduperenaine Kati kiiresti koju jõuda, et peegli ees oma uut kleiti imetleda. Ent paraku ei saanud ta kuidagi ette näha, et üliõpilane Martin parklas oma autoga tema ellu sõna otseses mõttes sisse sõidab. Õnneks parandab Kati auto Martini liikluskindlustus ja Martin ei pea muretsema, et kogu õppelaen Kati auto parandamisele kulub.

Võrdle ja osta

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, millega tagatakse Sinu poolt sõidukiga põhjustatud õnnetuse korral kannatanule vara- ja isikukahju hüvitamine.

Kindlustuse valimisel pea meeles, et lepingutele kohaldatavad tingimused, hüvitamise põhimõtted, piirangud ja välistused tulenevad liikluskindlustuse seadusest. Pane tähele, et osad kindlustusseltsid pakuvad kaasa tasuta täiendavaid lisakaitseid.

Liikluskindlustus tee koos IIZI Kahjuabi teenusega, mis aitab Sind probleemsete kahjujuhtumite korral. Pakutava teenusega tagatakse professionaalne juriidiline abi tekkinud olukorra parimaks lahendamiseks. Tegemist on sõidukipõhise teenusega, mis aitab ka kaskojuhtumite korral.

Kui reisid sõidukiga väljaspoole Eestit, siis võta kaasa roheline kaart. Roheline kaart on inglise keelne dokument, mis tõendab liikluskindlustuse kehtivust välismaal. Väljapool Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriike on roheline kaart kohustuslik.

Miks teha liikluskindlustus IIZI vahendusel?
  • IIZI abil võrdled kiiresti ja lihtsalt erinevate kindlustusseltside pakkumisi
  • IIZI peab meeles, millal lõppeb Sinu sõiduki kindlustus ja annab märku kui on õige aeg uuesti kindlustada
  • IIZI abil võrdled pakkumisi ka poliisi pikendamisel
  • IIZI aitab leida alati Sulle sobivaima kindlustuslahenduse
Kindlustamisel vaata hinnast kaugemale, tutvu ka tingimustega!