Oleme alati olemas.
VÕTA IIZILT!

Ettevõttest

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte. Kvaliteetset maaklerteenust pakutakse nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna.

Aastast 2000 turul tegutsev ettevõte oli esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Loodud on suurim ja lihtsaim internetipõhine iseteeninduskeskkond, kus on võimalik kiirelt ja mugavalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ja koheselt ka osta endale sobivaim kindlustuspoliis. Oluline on vaadata hinnast kaugemale ning tähelepanu pöörata kindlustuspakkumiste tingimustele, et kindlustusega end parimal viisil kaitsta.

Lisaks pakutakse personaallahendusi, kus kindlustusmurede juures arvestatakse just Sinu soovide ja vajadustega. Professionaalne meeskond on abiks ettevõtte kindlustamisel, kaardistades riskid, leides kindlustuslahendused, hallates kindlustusi ning hoides nii kokku väärtuslikku aega.

Tänaseks on IIZI Kindlustusmaakler AS suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

IIZI Kindlustusmaakler on Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu (EKML) liige.

IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist