Kodukindlustus

Teenuseosutajaks on IIZI Kindlustusmaakler. Maaklerlepingu tingimustega saab tutvuda siin. Soovitame kindlasti tutvuda lepingueelse infoga, mis on kirjas punktis 3.1.
Hoone tüübi valik
Hoone andmed
Hinnatabel
Kindlustusvõtja andmed
Ülevaade

Hoone aadress

m2

Hoone seisukorda puudutavad andmed

Tüüp Mis määral Millal  

Kindlustushuvi

Arvutan hinda hoonele

Hoone tüüp : Aadress:
Ehitusaasta: Pindala:
Tutvu kindlasti enne toote ostmist kindlustustingimustega

Maksja andmed

Postiaadress

Omanik

Soodustatud isikud/hüpoteegipidaja

  Eesnimi Perenimi/Firmanimi Isikukood/Firma reg.kood  
Enne kindlustuslepingu sõlmimist palun veenduge, et teie poolt kindlustusmaaklerile avaldatud kindlustushuvi ja valitud kindlustuslepinguga pakutav kindlustuskaitse oleks vastavuses, vajadusel võtke ühendust IIZIga telefon 16660 või +372 666 0300

Detailne informatsioon

Soovin, et lähtuvalt minu kindlustushuvist teete mulle kodukindlustus pakkumise ning edastate selle minu e-posti aadressile

PAKKUMINE SALVESTATUD

Täname, et esitasite meile soovi saada täpne kodukindlustuse pakkumine. Vaatame selle ühe tööpäeva jooksul üle ning võtame teiega ühendust.

Maksan internetipangas

Vali pank, peale makse sooritamist vajuta nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

Maksan krediitkaardiga

IIZI Teie poolt sisestatud kaardi andmeid ei näe, kaarditehingu tegemiseks suunatakse klient Pankade Kaardikeskuse turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmed säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas severis.