Meeskond

Reisiskindlustus

Paljud reisijad mõtlevad, et neil ei ole vaja reisikindlustust, kuna „minuga nagunii midagi ei juhtu“. Kahjuks varitsevad meid reisil olles mitmesugused ootamatused, mida pole võimalik ette näha ning seetõttu soovitame reisile minnes end siiski kindlustada. Kindlustus pole küll võimeline hädasid ära hoidma, küll aga pakub rahalist leevendust tagajärgede puhuks. 

Reisikindlustus hüvitab reisil toimunud õnnetuste või haigestumise tõttu tekkinud kulud. Samas ainult tervisekindlustusest ei piisa. Tihti on otstarbekas osta reisikindlustuspakett, kus lisaks meditsiiniabikindlustusele on reisitõrke- ja pagasikindlustus, et oleks kaetud kulud reisi ärajäämise, hilinemise või katkemisega ning pagasi hilinemise või kahjustumisega.

Reisikindlustus koosneb peamiselt järgmistest osadest:
meditsiiniabikindlustus – reisikindlustuse peamine risk, mis katab kulud kindlustatu ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral;
reisitõrkekindlustus - katab kulud reisi ärajäämisel või reisi katkemisel;
pagasikindlustus - katab kulud pagasi varguse, röövimise, kaotsimineku ning hilinemise korral, kui transpordiettevõte on süüdi.

IIZI on võimeline leidma just Sulle kõige sobilikuma lahenduse ning ulatuslikuma katte.
 
Tänu oma tugevatele teadmistele kindlustustingimustes suudame leida kliendi vajadustele ja huvidele parima kindlustuslepingu.
 
Lisaks Eesti seltsidele vahendab IIZI maailma suurima tervise- ja reisikindlustuse Bupa tütarettevõtte ihi Bupa reisikindlustust ning AIG kindlustusseltsi reisikindlustust, millel on üks oma ala laiemaid toote- ja teenuse valikuid.

Loe ihi Bupa reisikindlustuse kohta siit

Loe AIG reisikindlustuse kohta siit

IIZI reisikindlustuse kalkulaatori leiad siit!