Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Relsiralli 2014: IIZI Kindlustusmaakler aitab kaasa ohutu raudteeliikluse propageerimisele

Relsiralli 2014 leiab  aset 8.-9. augustil tuues Eestisse kokku üle 200 raudteelase ja raudteesõbra mitmest eri riigist. Üheksandat korda toimuva rahvusvahelise käsidresiinivõistluse laiem eesmärk on ohutu raudteeliikluse propageerimine.  IIZI Kindlustusmaakler on taaskord abiks nii ürituse korraldamisel kui ka paneb end proovile rallil.  

Relsiralli trass kulgeb tänavu marsruudil Viljandi-Lelle ja Lelle-Pärnu. Teel teevad võistlejad mitmeid vahepeatusi, kus osalejatele toimuvad meelelahutuslikud osavusele ja täpsusele orienteeritud lisakatsed ning kaasa elama tulnud publikule korraldatakse raudtee-ohutusega seotud üritusi.  Proovida saab dresiinisõitu ja muid võimalusi raudteega turvaliselt sõbraks saada.

Sel aastal võtab Relsirallist osa 14 võistkonda Eesti, Läti, Venemaa ja Soome raudtee-ettevõtetest ning seotud valdkondadest. Eestit on muuhulgas esindamas raudtee-ohutusega tegelev Operation Lifesaver Estonia (OLE) oma meeskondadega.

Kahe rallipäevaga sõidavad võistlejad läbi 142 kilomeetrit. Kokku on aastast 2002 korraldataval Relsirallil läbitud enam kui 1500 kilomeetrit.

Rohkem infot:
www.facebook.com/Relsiralli

 

Teadmatus jätab auto müügi korral ettemakstud kindlustuse uuele omanikule

Loe lisaks

GrECo omandab Sagauta Leedus ja saab Baltikumi suurtegijaks

Loe lisaks

IIZI kliendipäev Tartus 17.10.2019

Loe lisaks
KÕIK UUDISED
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist