Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI Kindlustusmaakler AS meeskonnaga liitus Priit Piile

Eesti suurima kindlustusvahendusega tegeleva ettevõtte IIZI Kindlustusmaakler AS tehnoloogia üksust hakkab juhtima pikaajaline IIZI fänn ja tehnoloogia ekspert Priit Piile.

„Iga ettevõtte pikaajalise edu taga on meeskond ja inimesed ise, kes fännavad oma tööd. Meil on hea meel, et IIZI meeskonnaga on liitunud Priit Piile, kes ka seda väärtust edasi kannab. IIZI on viimase aastaga teinud läbi märkimisväärseid muudatusi nii siseselt kui ka väliselt. Tehnoloogiline tugi on kõigi arengute keskpunktiks tänu millele saame jõuliselt edasi liikuda,“ kommenteerib IIZI Kindlustusmaakeri juhatuse esimees Igor Fedotov.

Priit Piile on üle kahekümne aasta IT juhtimise kogemust nii rahvusvahelisest kontsernist kui start-up maailmast. Ta on tegutsenud pikalt telekommunikatsiooni ja online meedia valdkonnas ning viimastel aastatel ka FinTech sektoris.

„IIZI on tugev bränd ja turuliider. Ma olen ka ise kliendina IIZI pikaajaline fänn. Mul on hea meel rakendada oma kogemusi ja teadmisi, et veelgi tugevdada IIZI positsiooni kindlustusmaailma innovatsiooni-liidrina ning vahendada tehnoloogia alast sünergiat ka IIZI gruppi ning ka GrECo grupi ettevõtetes laiemalt,” lisab Priit Piile.

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Kodukontor: küberturvalisuse tagamine on ettevõtte mure

Loe lisaks

12 esindust üle Eesti Sinu jaoks olemas

Loe lisaks

Mida võiksid teada kaskost talvel?

Loe lisaks
KÕIK UUDISED