Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI tuli turule COVID-19 lisakaitsega

IIZI leidis võimaluse koroonaviiruse tagajärjel tekkinud olukordade leevendamiseks pakkudes COVID-19 lisakaitset, millega on segasel ajal kindlam.

Teadmatus ja klientide suurenud huvi koroonaviiruse tagajärjel tekkinud olukordade leevendamise vastu ajendas meid leidma võimalusi kindlustuskaitse leidmiseks, millega oleks segasel ajal kindlam.

Kuigi ootamatu koroonaviiruselaine näitab küll taganemismärke, siis ekspertide sõnul võib meid sügisel oodata juba uus viiruse levik. Kahjuks ei tunta koroona ohtlikkust ja iseloomu veel piisavalt hästi ning mõistlik on iseend ja meditsiinisüsteemi juba täna ette valmistada.

Segadust on palju ning paraku viirus ei küsi ega arvesta, mitu voodikohta on haiglates või kuidas eriolukord kellegi majanduslikku seisu mõjutab. Nii ei teata ka kas koroonaviirus jääbki tavapäraseks, kas maskikandmisest saab uus sotsiaalne norm, millal tuleb vaktsiin ning missuguseid tagajärgi tooks viiruse potentsiaalne järgmine laine? Küll aga on võimalik igast möödunud kriisist midagi õppida ning mõistlik on tulevikuks ja ootamatusteks rohkem valmis olla.

IIZI pakub COVID-19 lisakaitsega õnnetusjuhtumi kindlustust, millega on kindlam mitte ainult sügisel, vaid terve aasta vältel. „Kindlustusjuhtumiks on lisaks õnnetusjuhtumile ka COVID-19 viirusesse haigustumine, mille tõttu tekib vajadus ravi järele intensiivravi osakonnas aga ka juhul, kui haigus lõpeb surmaga,“ lisab IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees. Kindlustus annab võimaluse täielikult paranemisele keskenduda.

COVID-19 lisakaitsega on kindlam!

Küsi COVID-19 lisakaitse pakkumist siit! 

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Reisimine ja selle kindlustamine on oluliselt muutunud

Loe lisaks

Podcast: mis huvi on küberkurjategijatel andmeid varastada?

Loe lisaks

Podcast: kuidas on kaugtöö mõjutanud küberkuritegevust?

Loe lisaks