Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI toetab maailmakuulsa Fotografiska tegemisi Tallinnas

Tallinnas avati Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus Fotografiska. Ka IIZI annab oma panuse suurejoonelisse ettevõtmisesse, et toetada teadlikku maailma ja tagada kõrgtasemel fotokunsti jõudmist siinsete inimesteni.

Fotografiska visiooniks on teadlikum maailm. Läbi fotokunsti on võetud suund, et rääkida olulistel teemadel, tõstatada globaalseid ja lokaalseid probleeme, inspireerida ja ärgitada mõtlema. IIZI toetab seda lähenemist. Kindlustusmaailma võtmes töötame igapäevaselt samade eesmärkide suunas, et areneks teadlikum maailm.

Fotografiska on mõnus kohtumispaik, kus saavad kokku kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis. Kohapeal on näituste ja ürituste ala, kohvik, restoran ning fotokunsti- ja kingipood.

Majast leiad ka unustamatute Tallinna vaadetega restorani, mille eest kannab hoolt Peeter Pihel. Säästliku toiduvalmistamise kirgliku eestvedajana on tippkokk seadnud eesmärgiks luua inspireeriv restoran, kus suhtutakse hoolivalt keskkonda ja valmistatakse toitu ressursihoidlikult. Tegemist on kohaga, kus pakutakse inimestele maitsvat ja ausat toitu, mille tegemisel on lähtutud põhimõttest 'lehest juureni, ninast sabani’. Ehk värske kohalik tooraine leiab maksimaalsel määral rakendust, seda nii köögis mõnd rooga valmistades kui ka baarileti taga kokteili kokku segades.

Ka Sina oled oodatud Fotografiska Tallinnaga tutvust tegema Telliskivi Loomelinnakusse (hoone, mida seni teati Punase Maja nime all).

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

IIZI kliendipäev Tartus 17.10.2019

Loe lisaks

Liikluskindlustuseta sõit võib kalliks maksma minna

Loe lisaks

5 meelespead: mida teha sõiduki ja looma kokkupõrke korral?

Loe lisaks
KÕIK UUDISED
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist