Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Isegi süütu sääsehammustus võib kogu reisi rikkuda

Reisides tuleb palju planeerida ja erinevate olukordadega ettenägelikult arvestada. Sageli tekitavad küsimusi näiteks olemasolev krooniline haigus, kuid ka vaktsineerimise vajalikkus. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, millele tuleks tähelepanu pöörata.

5 olulist meelespead: koolivaheajal reisile

Sageli planeerivad lapsevanemad perereisi just koolivaheajaks, et argielust hinge tõmmata ja hallist ilmast pääseda. Toome IIZI reisikindlustuse tootejuhi Moonika Kastega Sinuga 5 kõige olulisemat meelespead, kui reisid lastega.

Reisitõrkekindlustus: Sinu teadlikkus säästab nii raha kui närve

Kas Su lend hilines või tühistati? Kas reisikaaslane haigestus viimasel hetkel? Reisitõrkekindlustuse vastu tekib tõsisem huvi siis, kui reisiplaanid viltu veavad. IIZI reisikindluskindlustuse tootejuht Moonika Kaste jagab olulist infot, mida teada reisitõrkekindlustusest.

3 olulist meelespead, mida talvepuhkusele minnes teada tasub

Reisiplaanid, mis on seotud talispordiga, on keskmisest kõrgema riskiga ning vajavad kindlustamisel kõrgendatud tähelepanu. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, kuidas veeta muretult aktiivne puhkus lumistel mägedel.

Lennureisi ABC: kuidas aeg mõjutab reisikindlustuse hüvitist

Lennuk kui transpordivahend on üks mugavamaid ja kiiremaid viise ühest riigist teise liikumiseks. Tallinna Lennujaama andmetel reisis 2017. aastal kokku 2 648 361 lennureisijat ainuüksi Eestist. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste annab nõu, kuidas ise targem olla ja võimalikke tüütuid sekeldusi vältida.

Koolivaheaeg toob kaasa reisimist: kuidas puhkust muretult nautida?

Paljud lapsevanemad on juba varakult koolivaheajaks reisiplaanid teinud. Lastega reisimisel tuleb olla ettenägelik ning arvestada erinevate asjaoludega, et kogu pere reisi naudiks. Panime IIZI reisikindlustuse spetsialisti Moonika Kastega kirja olulise meelespea lastega reisimisel.

Kuidas leevendada rendiautoga seonduvaid muresid võõras riigis?

Auto rentimine on suurepärane võimalus sõltumatult maailma avastada ja oma tahtmist mööda toimetada. Paraku võib see ka kaasa tuua ootamatusi ja ebameeldivaid sekeldusi. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste annab nõu, kuidas neid muresid ära hoida ning mida on oluline teada, kui plaanid rendiautot välisriigis kasutada.

Mida peaksid teadma lennureisile minnes?

Kui sätid reisile, siis mõtle ka reisikindlustusele

Kui reisil on plaanis teha sporti, siis lisa vajadusel sportimise lisakaitse kindlustusele

IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist