Elu on täis valikuid.

Vali endale sobivaim kindlustus!

IIZI vahendusel saad kiiresti ning lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside hinnapakkumisi ja ka tingimusi. Lai valik ja paindlikud kindlustuslahendused.

Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, millega tagatakse Sinu poolt sõidukiga põhjustatud õnnetuse korral kannatanule vara- ja isikukahjuhüvitamine.

Kaskokindlustus

Kaskokindlustus on vabatahtlik sõidukikindlustus, mis tagab Sinu sõidukiga juhtunud kahju hüvitamise olenemata õnnetuse põhjustajast.

Reisikindlustus

Selleks, et kaotsi läinud pagas, ära jäänud lend, reisi eel või reisil haigestumine ei tekitaks rahalisi lisakohustusi, soovitame aegsasti vormistada reisikindlustuse.

Kodukindlustus

Naabritele tekitatud veekahju või kohviga ülevalatud sülearvuti on ootamatused, mille tagajärgede vastu saad end kaitsta kodukindlustusega.

Õnnetusjuhtumikindlustus

Õnnetusjuhtumikindlus annab Sulle pärast õnnetust võimaluse rahulikult taastuda. Kindlustus tasub ühekordse maksena valuraha või päevaraha haiguslehe kehtivuse lõpuni ning aitab ravikuludega.

IIZI Kahjuabi

Liikluskindlustus tee koos IIZI Kahjuabi teenusega, mis aitab Sind probleemsete kahjujuhtumite korral. Tegemist on sõidukipõhise teenusega, mis aitab ka kaskojuhtumite korral.

Omavastutuskindlustus

Soovitame kaskokindlustusele lisaks omavastutuskindlustust, mis hüvitab kaskokindlustuse kahju korral kaskopoliisil märgitud omavastutuse. Remondikulud ei ole Sinu mure!

Elukindlustus

Hoolitse oma lähedaste käekäigu ja heaolu eest! Elukindlustusega tagad majandusliku turvatunde oma perele ka siis, kui Sa ise enam nende eest hoolitseda ei suuda.

Ravikindlustus

Ravikindlustus on mõeldud Sulle, kui Sul puudub riiklik haigekassa ravikindlustus või kui eelistad külastada eraarste ning kiiremat asjaajamist.

Tudengikindlustus

Tudengikindlustus on reisikindlustus, mis sobib õpilastele, üliõpilastele, internidele, doktorantidele, au pair‘le (lapsehoidjale) ja kõigile, kes on seotud enda või teiste harimisega välisriigis.

II pensionisamba väljamaksed

Pensioniaja saabumisega tekib võimalus kasutada oma kogutud raha II pensionisambast. Mine riiklikule vanaduspensionile ja vali ise mida teed kohustusliku kogumispensioniga.

Masinate ja seadmete kindlustus (CPM)

Masinate ja seadmete kindlustuse korral hüvitatakse nii masina töötamiskohas toimunud kui ka transportimise käigus juhtunud kahjud.