Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Reisimine ja selle kindlustamine on oluliselt muutunud

Juba aasta kestnud olukord, piirangud ja väsimus on märgatavalt huvi reisimise vastu kasvatanud. Selge on see, et kui otsustad reisida, siis kindlam on teha seda kindlustatult. IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees jagab kommentaare ja soovitusi.

Podcast: mis huvi on küberkurjategijatel andmeid varastada?

Pettused veebis on hüppeliselt kasvanud. Kahjuks tuleb üha enam teateid näiteks pettuste kohta, mille käigus esinevad kurjategijad lepingupartneritena, sekkuvad meilivestlustesse ning muudavad arvetel olevat infot endale kasulikul viisil. Andmete teemal arutlevad Hedmani andmekaitsenõunik Andres Ojaver ja IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Podcast: kuidas on kaugtöö mõjutanud küberkuritegevust?

Riskid on ajas muutunud ja kurjategijad on kolinud veebi. Kodukontori aktiivsest kasutamisest lõigatakse kasu ning ebatõhusad IT-süsteemid annavad ründamiseks ideaalse võimaluse. Millega tasub arvestada? Millised on reaalsed ohud? Kuidas ettevõtte end kaista saab? Teemal arutlevad IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert ja RIA juhtivanalüütik Lauri Tankler.

Ettevõtte ravikindlustus on oluline osa motivatsioonipaketist

Töötajate motiveerimiseks pakutakse mitmesuguseid võimalusi alates sportimisest ja ühisüritustest kuni lisapuhkepäevadeni. Aina enam näeme ettevõtete motivatsioonipakettides ravikindlustust, mis annab töötajale võimaluse tarbida tasulisi meditsiiniteenuseid kiirelt ja tõhusalt. IIZI tööandja ravikindlustuse spetsialist Ingrid Siska-Mölder rääkis personalitöö aastakonverentsil ettevõtte ravikindlustuse peamistest eelistest.

Kodukontor: küberturvalisuse tagamine on ettevõtte mure

Küberkurjategijad lõikavad kasu kodukontori aktiivsest kasutamisest ning ebatõhusad IT-süsteemid annavad ründamiseks ideaalse võimaluse. Kasinad teadmised, hajameelsus, puudulikud küber- ja andmeturve kujutavad ettevõttele suurt riski ning tekitavad märkimisväärse rahalise kahju. Kindlustusandjate sõnul on kahjujuhtumite arv seoses kodukontoris töötamisega oluliselt kasvanud. Nõu annab IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

12 esindust üle Eesti Sinu jaoks olemas

Finantsteenused eeldavad täielikku selgust ja kindlustustingimuste mõistmist, mistõttu oodatakse sageli keerukamate küsimuste korral just vahetut spetsialisti tuge ja nõuandeid. Aitame neid küsimusi lahendada ka meie esindustes pannes praegusel ajal erilist rõhku turvalisele kliendikontaktile. Mida IIZI esindused pakuvad?

Mida võiksid teada kaskost talvel?

Talvised ja kohati äärmuslikud ilmastikuolud mõjutavad kõiki autojuhte. Olenemata sõiduoskustest võib paraku libeduse, nähtavuse või muudest Sinust sõltumatute asjaolude tõttu õnnetusi juhtuda. Mida võiksid teada kaskokindlustusest talvel? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Liiklusõnnetus – mis saab edasi?

Liiklusõnnetus on ootamatu ja ebameeldiv kogemus, olenemata põhjustajast. Sageli ei tule meelde ükski oluline telefoninumber, kindlustusinfo ega loogiline tegevuste järjekord. Seda kõike arvestades pakub IIZI ainulaadset ööpäevaringset IIZI 24/7 Kahjuabi teenust, mis Sinu elu sõidukikahju korral oluliselt lihtsustab.

6 üllatavat olukorda, mil kodukindlustusest kasu on

Kodu kindlustamine tundub sageli tühise bürokraatiana ning süvenemiseks alati aega ei leidu. Tingimustes orienteerumine on aga keeruline ja tihti ei teata, mis olukordades võib kindlustusele loota. Toome IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuhi Pille Pleesiga Sinuni 6 olukorda, mil kodukindlustusest kasu on.

Suusareisid: mida peab oluliseks Henry Sildaru?

Suusareiside hooaeg peaks olema täies hoos, kuid paljud populaarsed suusakeskused Itaalias, Austrias või näiteks Prantsusmaal on endiselt ooterežiimil. Mõnes riigis on suusakeskused avatud, kuid eestlastele kehtivad reisipiirangud. Olenemata sellest leiab adrenaliinijanune suusasõber võimalusi. Millist kindlustust enne tõelist talvepuhkust vajad?