Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Töötaja varastab – mida saab ettevõte teha?

Eesti Ekspress kajastas pikemalt lugu tuntud ettevõtte pearaamatupidajast, kes varastas firma tagant kolme aasta jooksul 277 000 € spaapuhkusteks, reisimiseks ja hasartmängudeks. Kuidas saab ettevõtte sellisteks olukordadeks valmis olla? Nõu annab IIZI kindlustusmaakler Helen Evert.

Tervisekindlustus on osa motivatsioonipaketist

Viimasel ajal on – suuresti koroonaviiruse leviku taustal – hakatud rääkima rohkem sellest, et tööandja väärtuspakkumises tõuseb aina rohkem esile töötajate tervis ja selle kindlustamine. Mis see on ja kui palju või vähe seda kasutatakse? Kuidas asjaga algust teha? Neil teemadel avaldas arvamust IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder.

Kaskokindlustus: 5 suvist sõidukikahju

Kuigi võiks arvata, et talvel on autoga liigeldes oluliselt rohkem riske, kui suvel, siis Maanteeameti statistika andmetel toimus mullu juunis 173 liiklusõnnetust, mis võrreldes jaanuariga on 52% enam. Suvisel ajal on liiklussagedus oluliselt suurem ning sõidurõõmu rohkem. Milliseid on suvised sõidukikahjud, mida saad leevendada kaskoga? Kommentaare jagab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

COVID-19 lisakaitse: mõtle tagajärgede leevendamisele juba täna

Teadmine, et COVID-19 võib lisaks eakatele olla tõsiste tagajärgedega nii krooniliste haiguste aga ka täies elujõus inimeste puhul ajendas meid otsima võimalusi sobivaks kindlustuskaitseks. Kogu maailmas kehtiv COVID-19 lisakaitsega õnnetusjuhtumikindlustus pakub segasel ajal rohkem kindlust. Nõu annab IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

Liikluskindlustus: kas roheline kaart on ikka roheline?

Alates 1. juulist muutus Eestist autoga välismaale sõitjate elu lihtsamaks. Suve perioodil võetakse ette oluliselt rohkem autoreise ning sageli on segane, mis dokumendid peab kaasa võtma ning millal on vaja rohelist kaarti. Mida tasub teada ja arvestada? Kommentaare jagab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees

6 reisikindlustuse nõuannet, millega täna arvestada

Olukord maailmas leeveneb ning taas tekib üha enam võimalusi reisimiseks. Endiselt on aga palju segadust ning on võimalus, et Sinu lend tühistatakse, reisil olles tuleb probleeme linnadevahelise transpordi või soovitud vaatamisväärsuse külastamisel. Mida arvestada reisi kindlustamisel? Nõu annab IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste.

Kodukindlustus ei hõlma ainult koduseinte vahel olevat vara

Kodukindlustus ei tähenda vaid majakarpi, aknaid, uksi või siseviimistlust ning see maandab oluliselt enam riske, kui teatakse. Suvisel ajal on õue peal, terrassidel või rõdudel palju väärtuslikku vara. Kas ja kuidas kodukindlustusega neid kaitsta?

Fotografiska juba ühene: IIZI kliendile kaasa kingitus

IIZI toetab mullu Turismitegu 2019 auhinnaga pärjatud rahvusvahelist fotokunstikeskust Fotografiskat, et tagada kõrgtasemel fotokunsti jõudmine Eestisse ning jagades nii ühist visiooni teadlikuma maailma suunas. Fotografiska esimesest tähtpäevast saad osa ka Sina.

Kaskokindlustus: kuidas võib ilm Sinu autole ohtlik olla?

Kahjuks looduse vastu ei saa ning kuigi teatud ilmastikuolusid on võimalik ette prognoosida ning nendeks valmistuda, siis alati kõike vältida ei ole võimalik. Kuidas võivad erinevad ilmastikuolud Sinu autole ohtlikud olla? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Nordea Eesti: miks panustada töötajate ravikindlustusse?

Töötajate motiveerimiseks saavad juhid luua ettevõttesse keskkonna, kus on loodud kõik eeldused olemaks innustunud ja motiveeritud iga päev. Tasuta kohv ja puuviljad on küll toredad, kuid kui tervis alt veab, kaotavad sellest nii töötaja kui ettevõte. Nordea Eesti personalipartner Joole Kuljus-Triik ja Nordea Eesti juht Tiina Käsi jagavad kogemusi.