Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Nordea Eesti: miks panustada töötajate ravikindlustusse?

Töötajate motiveerimiseks saavad juhid luua ettevõttesse keskkonna, kus on loodud kõik eeldused olemaks innustunud ja motiveeritud iga päev. Tasuta kohv ja puuviljad on küll toredad, kuid kui tervis alt veab, kaotavad sellest nii töötaja kui ettevõte. Nordea Eesti personalipartner Joole Kuljus-Triik ja Nordea Eesti juht Tiina Käsi jagavad kogemusi.

COVID-19 ja ettevõtte ravikindlustus

Ravikindlustuse puhul ei eristu tervishoiuteenuste osutamine distantsilt otsekontaktiga. COVID-19 tasuline vabatahtlik testimine võib kuuluda kindlustuskaitse alla, kuid vaktsiinide osas on veel palju ebaselgust.

Kaugmeditsiin - uus suund tervishoiuteenuste osutamisel

Tänapäeva ühiskonnas muutub teenuste kättesaadavus online kanalites aina mugavamaks. Kontoritöötajad on massiliselt liikunud linnadest maale kasutades kaugtöö võimalusi ega pruugi kriisi lõppedes linna naasta. Kas kaugmeditsiinist saab uus suund tervishoius ja kindlustuses?

Kuidas täita lüngad Eesti ravikindlustuses?

Eriolukord on mõjutanud ravijärjekordi, eriarstiabi kättesaadavust ja tekitanud vajaduse psühholoogiliste muredega tegelemiseks. Tekkinud seisak pikendab ravile pääsemist veelgi. Kiiremaks alternatiiviks on tasulised raviteenused, kuid kuidas neid kulusid kindlustusega katta?

Kaskokindlustus: varga elu on lihtsam distantsvõtmega auto puhul

Vähem liikumist ja seisvad autod annavad hea võimaluse rahanäljas autovarastele. Varguste osas on aktiivsem aeg just kevad ning muu maailmas toimuv annab sellele vaid hoogu juurde. Mis kasu on varguste korral kaskokindlustusest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

IIZI tuli turule COVID-19 lisakaitsega

IIZI leidis võimaluse koroonaviiruse tagajärjel tekkinud olukordade leevendamiseks pakkudes COVID-19 lisakaitset, millega on segasel ajal kindlam.

IIZI avas esindused üle Eesti

Koroonaviirus näitab vaikselt taandumismärke ning seetõttu avati IIZI esindused järk-järgult. Kindlustust on võimalik pakkuda minimaalse kontaktiga ning jälgime esindustes eriolukorra reegleid. Pöörame ka suuremat tähelepanu desinfitseerimisele ja distantsi hoidmisele.

Riskid ja kindlustus koroonaviiruse ajal

GrECo kliendilehe Spotlight ingliskeelne eriväljaanne keskendub pandeemiale. Väljaandest leiab hea ülevaate ja juhised, kuidas viirusega seotud riskideks valmistuda ja nendega toime tulla. Teadmisi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Sõidukid alati vahet ei hoia. Parem kindlusta!

Sõidukikampaania „Vahet pole? Kindlusta!“ kestab kuni mai lõpuni. Kuigi püüame igal võimalusel distantsi ja vahet hoida, siis sõidukite puhul see alati võimalik ei ole ning kindlam on kindlustada. Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt auhinna loosis. Loosi läheb üle 1000 l kütust!

Liikluskindlustus: 5 peamist küsimust eriolukorra ajal

Eriolukord ning kehtestatud piirangud on tekitanud ka kindlustuse osas küsimusi. Panime IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuhi Triin Kääramehega kokku 5 enim küsitud teemat, millega on IIZI eesliini kindlustusspetsialistid kokku puutunud.