Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Sõidukikindlustuse kampaania „Tasuta kütuz“ 01.04-31.05.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab sõidukikindlustuse kampaania „Tasuta kütuz“, mille raames loositakse välja 10 x 100 € kütust. Kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.04-31.05.2019 liiklus- või kaskokindlustuse.

5 olulist meelespead: koolivaheajal reisile

Sageli planeerivad lapsevanemad perereisi just koolivaheajaks, et argielust hinge tõmmata ja hallist ilmast pääseda. Toome IIZI reisikindlustuse tootejuhi Moonika Kastega Sinuga 5 kõige olulisemat meelespead, kui reisid lastega.

Reisitõrkekindlustus: Sinu teadlikkus säästab nii raha kui närve

Kas Su lend hilines või tühistati? Kas reisikaaslane haigestus viimasel hetkel? Reisitõrkekindlustuse vastu tekib tõsisem huvi siis, kui reisiplaanid viltu veavad. IIZI reisikindluskindlustuse tootejuht Moonika Kaste jagab olulist infot, mida teada reisitõrkekindlustusest.

3 üllatavat kahju, mille kindlustus hüvitab

Talvistel teedel ei ole plekimõlkimine midagi tavapäratut, kuid harvem tuleb ette õnnetusi liiklusmärkide, tänavapostide või hoopis naabri aiaga. IIZI liikluskindlustuse tootejuht Triin Kääramees selgitab hüvitatavaid liikluskahjusid, millest autojuhid sageli teadlikud ei ole.

Sinu vara panipaigas või garaažis võib jääda hüvitiseta

Tänapäeval ei hoita keldrites enam hoidiseid ega kartulivaru, vaid pigem jalgrattaid, talverehve või spordivarustust. Kodu kindlustades ei pöörata aga tähelepanu panipaigas olevale varale ja kahju korral jäädakse tühjade kätega. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus annab nõu, mida jälgida.

Mida peaksid teadma kaskokindlustusest talvel?

Talvine ilm muudab liiklemise keerulisemaks ning libedad teeolud eeldavad ettevaatlikku sõidumaneeri. Kui adrenaliinijanune autojuht paneb juhtimisoskused proovile, siis kaskokindlustus ei kehti.

VÕTA IIZI ÄPP: uus mobiiline lahendus kindlustusturul

Kiirete kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist. Enamus IIZI klienditeenindusse jõudvatest küsimustest on täna seotud kindlustusdokumentide üle vaatamisega. Kõigile kättesaadav IIZI äpp pakub lihtsat lahendust enda kindlustusinfo leidmiseks ja dokumentide käepärases kohas hoidmiseks.

Reklaamikampaania: Võta IIZI äpp!

IIZI on valmis saanud uue mobiilse lahendusega kindlustusturul, et klientide elu veelgi lihtsamaks ja mugavamaks muuta. Reklaamikampaania fookuses on IIZI äpp, mille eesmärgiks on hoida kõik Su kindlustusdokumendid alati kaasas ja käepärast, kui neid peaks vaja minema.

Raske lumi katusel toob lisaks õnnetustele kaasa ka rahatrahvi

Talvega käivad kaasas libedad teed, lumised katused ning jääpurikad, mis sageli plusskraadide korral kohe ka õnnetusi kaasa toovad. Sulailm seab ohtu katused, tänaval kõndivad jalakäijad ning ka maja räästa all parkivad sõidukid.

3 olulist meelespead, mida talvepuhkusele minnes teada tasub

Reisiplaanid, mis on seotud talispordiga, on keskmisest kõrgema riskiga ning vajavad kindlustamisel kõrgendatud tähelepanu. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste annab nõu, kuidas veeta muretult aktiivne puhkus lumistel mägedel.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist