Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kas ja kuidas mõjutab koroona kindlustuslepinguid?

Koroonaviiruse levik on võtnud ootamatud mõõtmed kogu maailmas ja täna mõjutab see märkimisväärselt pea iga sektori ning ettevõtte majandustegevust. Keerulisel ajal on oluline üksteisele nõu ja soovitustega abiks olla, mistõttu oleme kokku pannud vastused korduvalt esitatud küsimustele.

Sinu jaoks alati olemas

Keerulisel ajal on aga oluline hoida kokku ja teineteise jaoks olemas olla. IIZI spetsialistid on kogu meeskonnaga täisvõimsusel tööd tegemas leides lahendusi kindlustusküsimustele ning jagades kasulikke soovitusi.

IIZI õigusvaldkonna juht: iga reisikindlustuse kahju tuleb käsitelda üksikjuhtumina

Meedias on aktuaalsete kriisiteemade kõrval levinud ka mitmed kaheldava sisuga artiklid reisikindlustuse osas. Kõik reisimise ja kindlustamisega seonduv on hetkel keeruline ja vajab individuaalset lähenemist ning kindlasti ei ole mõistlik pandeemiaga seotud kahjunõudeid esitamata jätta, lihtsalt seepärast, et kuskil keegi midagi ütles või kirjutas. Nõu annab IIZI õigusvaldkonna juht Kaido Tropp.

IIZI jagab reaalajas koroonaga seonduvat reisikindlustusinfot

Jagame üha kiiremini leviva koroonaviiruse pandeemiaga seoses kindlustusnõu reaalajas, sest info võib muutuda iga hetkega. Julgustame nõu küsima helistades 666 0300 või kirjutades info@iizi.ee!

Kuidas on reisikindlustusest abi koroonasse haigestumisel?

Hiinast alguse saanud koroonaviirus mõjutab reisiplaane, tuues kaasa lendude tühistamisi ning segadust reisikindlustuse tingimuste mõistmise osas. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste selgitab, kuidas viiruspuhang reisikindlustust mõjutab ja annab soovitusi, kuidas ärevas olukorras sobiv kindlustuskaitse valida.

Reisikindlustus: mida pakkida käsipagasisse?

Kohvreid pakkides tuleks arvestada ka kindlustusega, sest hüvitise saamiseks on kehtestatud teatud tingimused. Missugused esemed peaksid pakkima käsipagasisse? Millega veel arvestama peaksid?

3 nõuannet, kuidas reisikindlustusest kasu lõigata

Reisikindlustuse sõlmimine on üks osa reisi planeerimisest. Oluline on, et kindlustus vastaks ka ootustele ning oleks päriselt mure korral abiks. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste jagab 3 nõuannet, kuidas reisikindlustust kasulikult sõlmida.

Enamlevinud pagasikindlustuse müüdid

Suur osa reisikindlustuse kahjudest juhtub just pagasitega. Alustades sellest, et kaduma lähevad näiteks Su lemmikud riideesemed või saab hinnaline kohver ise kannatada. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste toob sinuni levinud pagasiga seotud müüdid.

Juubelit tähistav IIZI astus Toidupanga Headuseringi

IIZI 20. sünnipäeva puhul sai alguse koostöö Toidupangaga. Saame kõik igapäevaselt mõjutada elu enda ümber, teha head, märgata ja panustada ka ise. Kutsume üles kõiki ettevõtteid eeskuju näitama. Aidata on iizi!

Sportlandi Project Bolivia: kohalik viirus võttis Kareli rajalt maha

Ekstreemse Sportland x The North Face eriprojekti raames läksid Boliiviat avastama seiklejad nii Eestist, Lätist kui ka Leedust. IIZI spetsialistid aitasid kaasa pakkida reisikindlustuse võttes arvesse nii äärmuslikku reisiplaani aga ka kaasa võetud väärtuslikku tehnikat. Mis juhtus aga projektis osalenud ja haigestunud Kareliga?