Hoia uudistel silma peal.
VÕTA IIZILT!

Sinu suvekodu jääb talveks üksi: käes on kahjude kõrghooaeg

Hooajaväliselt käiakse suvilates vaid paaril korral ja võimalike kahjusid koheselt vähendada ei ole tihti võimalik. Samuti ei saa loota naabrite valvsale pilgule, sest tihti asuvad majad hõreda asustusega paigas ja elu peatub seal täielikult. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus annab nõu, kuidas rahuliku südamega suvekodu talveunne jätta.

Ehitusjärgus või renoveerimist ootava kodu puhul ei maksa kindlustust alahinnata

Uue kodu ehitus või renoveerimine hõlmab nii riske, kui ka suurt rahakulu. Remondi käigus võib samuti ette tulla olukordi, millega ei ole arvestatud ning mis toovad kaasa märkimisväärseid lisakulutusi.

Koolivaheaeg toob kaasa reisimist: kuidas puhkust muretult nautida?

Paljud lapsevanemad on juba varakult koolivaheajaks reisiplaanid teinud. Lastega reisimisel tuleb olla ettenägelik ning arvestada erinevate asjaoludega, et kogu pere reisi naudiks. Panime IIZI reisikindlustuse spetsialisti Moonika Kastega kirja olulise meelespea lastega reisimisel.

Massiline andmeleke koolide infosüsteemis: mida siit õppida?

Telesaade “Radar” avalikustas infolekke Eesti haridusasutuste haldamise infosüsteemis EKIS, kus olid leitavad laste andmed alates laste iseloomustustest kuni äärmiselt delikaatsete psühhiaatriliste hinnanguteni. Juhtumit kommenteerib IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Korstnapühkija annab nõu: küsi korstnapühkimise akti, et saada kahju korral hüvitist

Vaatamata sellele, et korstnaid võib puhastada igal ajal, siis on sügis korstnapühkijatele siiski kõige aktiivsem periood. Tahmane töö tuleb teha kõigis kodudes, kus on küttekolded. Nõu annab pealinna ainus naiskorstnapühkija Kristina Vennikas.

Ettevõtja valikud küberrünnaku korral: maksa lunaraha, sulge äri või võta küberkindlustus

Selle aasta Äripäeva Kindlustuskonverents „Kaitse oma äri!“ keskendub peamiselt tööõnnetuskindlustusele ja päevakohastele küberriskidele. Lisaks analüüsitakse erinevaid kindlustusjuhtumeid. Kogemusi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

IIZI ärikliendid hindavad üha rohkem toetust kahjujuhtumite korral

IIZI äriklientide küsitluse tulemustest selgus, et rahulolu IIZI teenustega on jätkuvalt kõrgel tasemel. Meie olulisteks tugevusteks on lubadustest kinnipidamine, kindlustusalased teadmised ja kättesaadavus. Hinnatakse ka toetust kahjujuhtumite korral, mis kinnitab IIZI kui usaldusväärse partneri staatust kindlustusküsimustes ning annab olulist lisaväärtust.

Ettevõtte ravikindlustus: kuidas olla veelgi atraktiivsem tööandja?

Ettevõtted mõtlevad üha enam, kuidas igapäevasesse töökeskkonda rohkem panustada ning ettevõtte kallimat vara, töötajaid, motiveerida. Üheks võimaluseks on panustada ettevõtte ravikindlustusse, et pakkuda väärtust, mida tegelikult hinnatakse ning mis loob usaldusväärse ja toetava töökeskkonna.

Küberkaitse 6 nippi, mis tasub kasutusele võtta juba täna

Küberrünnakud on ettevõtete jaoks aina suurenev probleem, milleks tuleb juba täna valmis olla. IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert jagab ettevõtetele mõned kiired ja lihtsad nipid, mida igapäevaselt jälgida küberpahalaste eemal hoidmiseks.

IIZI on esindatud autoveonduse Road Transport EXEX konverentsil

Road Transport EXEX autoveonduse otsustajafoorum toimub 22. novembril 2018 Kultuurikatlas. Sel aastal on esindatud ka IIZI kui vaieldamatu turuliider sõidukiparkide- ja transpordi kindlustuslahenduste osas.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist