Hoia uudistel silma peal.
VÕTA IIZILT!

3 elulist olukorda, mida tudeng kodukindlustusega leevendada saab

Sügisel leiavad paljud tudengid üürikorterite näol endale esimesed kodud. Kui isikliku kodu kindlustamine on tavaline, siis ei ole see ebaoluline kindlasti ka üürikorteri puhul. Toome Sinuni 3 lugu elust enesest, millega tudeng kokku puutuda võib.

Kuidas leevendada rendiautoga seonduvaid muresid võõras riigis?

Auto rentimine on suurepärane võimalus sõltumatult maailma avastada ja oma tahtmist mööda toimetada. Paraku võib see ka kaasa tuua ootamatusi ja ebameeldivaid sekeldusi. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste annab nõu, kuidas neid muresid ära hoida ning mida on oluline teada, kui plaanid rendiautot välisriigis kasutada.

Eesti esimene InsurTech Meetup toimub 4.09.2018

Septembrikuus toimub Eesti esimene InsurTech Meetup, mille eesmärgiks on omavahel kokku tuua ennekõike kindlustuse, IT ja kindlustusõiguse valdkonna spetsialiste ning vahetada uuendusmeelseid ideid tehnoloogiast ja kindlustusmaailmast. Tule räägi tulevikuteemadel kaasa!

Kes vastutab praamil toimunud õnnetuse eest?

Praamireise Eesti saartele tuleb ette aastaringselt, kuid eriti just suvel. Kui teeliikluses toimunud õnnetuse korral on abi liiklus- ja kaskokindlustusest, siis kuidas käituda, kui Sinu autoga toimub kahju veesõidukil?

Mida peaksid teadma koduse vara kindlustamisest?

Sageli on inimestele üllatav, et kodust vara saab kindlustada ning ka kahjud kuuluvad hüvitamisele. Ei osata arvatagi, et mobiiltelefon või televiisor on koduse vara alt kaitstud ning kindlustatud on ka kaasas olev vara. IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus jagab nõuandeid koduse vara kindlustamisest.

Tugev vihm võib kaasa tuua tõsised sõidukikahjud

Ootamatu vihmasadu ja sellest tingitud uputused linnatänavatel, garaažides ja parkimishoonetes toovad kaasa palju segadust ja kahjusid. IIZI kaskokindlustuse tootejuht Kristiina Koitla teeb selgeks, kuidas kaskokindlustusest abi on.

Reisikindlustuse 6 peamist pagasiga seotud müüti

Reisil tuleb sageli ette õnnetusi pagasiga, mis toovad kaasa hulganisti sekeldusi. Alustades sellest, et kaduma lähevad näiteks Su lemmikud riideesemed, võib ka hinnaline kohver ise saada kannatada. Toome IIZI reisikindlustusspetsialisti Moonika Kastega Sinuni 6 müüti, mida pagasi kindlustamisel alati ei teata.

Salapärased parklakahjud – kes vastutab kriibitud ukse eest?

Liikluskindlustuse Fondi andmetel oli mullu parkimisjuhtumite osakaal 37% kõigist õnnetustest. Kuigi plekimõlkimised ja kahjud ei ole suured, tekitab see segadust ja kulutab omajagu närvirakke. Vaatame üle, kuidas käituda ja lahendada parklakahjud parimal viisil.

Eesti Triatloni Liit: Kindlustunne on spordisõbrale oluline

Olenemata spordialast võib treeningutel ja võistlustel õnnetuid kukkumisi ja vigastusi ette tulla kõigil. Kuidas sportlane end kindlustada saab? Kuidas triatleedid end kaitsevad?

Kindlustus ei leevenda automaatselt äikesetormist tekkinud kahjusid

Eesti heitliku suvega käivad kaasas ka ohtlikud äikesetormid, mis koduomanikele muret tekitavad. Kuidas kaitsta kodutehnikat pikselöögist tekkinud ülepinge eest? Kas kindlustus hüvitab äikese tõttu tekkinud kahjud? IIZI kodukindlustuse tootejuht Gertu Karbus annab nõu.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist