Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Ära enam moosi. Pane kindlustus purki!

Sügisene sõidukikampaania kaanetamine on alanud. Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt ka 500 € IIZI kindlustuskrediidi loosis.

Kas Sinu sõidukit ohustab sundkindlustus?

2019. aasta alguses rakendus liikluskindlustuse seaduses muudatus, mis mõjutab liikluskindlustuseta sõidukeid. Nii on ka IIZI kliendid tundnud suuremat huvi sundkindlustuse ja sellega seotud regulatsioonide kohta. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob välja, millega arvestada tuleks.

Kuidas kindlustada nutitelefoni?

Tänapäeval asendab nutitelefon nii süle- kui tahvelarvutit. Üldjuhul vahetatakse telefone sagedamini, sest vanemate mudelite puhul jääb puudulikuks operatsioonisüsteemi uuenduste toetus. Seetõttu on väikese tehnikavidina hind arvestatav ning selle kukkumine toob lisaks ebamugavusele kaasa ka ootamatuid kulutusi. Toome Sinuni võimalusi, kuidas nutitelefoni kindlustada.

Uus IIZI Kasko turul: laiem kate mõistliku hinnaga

Kindlustusturul orienteerumine on järjest keerulisem, sest pakutav valik on märkimisväärselt kirju. Tihti peibutatakse kliente vaid soodsa hinnaga, kuid odav kaskokindlustus ei pruugi olla sisult parim valik. Selleks, et kindlustuskaugel inimesel oleks lihtsam otsustada, tõime turule kasko, millel on IIZI garantii ja soovitus.

IIZI personalispetsialist: pakume töötajale nii vabadust kui vastutust

Möödas on ajad, kui kontoritöö tegemiseks tuli füüsiliselt ülemuse silme all istuda ja hoolega kella vaadata. IIZI meeskonnas peame oluliseks paindlikkust ja vabadust ning hindame kõrgelt iga töötaja panust ja vastutust, et kogu masinavärk õlitatult töötaks.

Veeavarii kortermajas: kuidas toimub kahjude hüvitamine?

Enamasti on inimesed veendunud, et „minu korteriga ei juhtu ju midagi“ kuni ootamatu veelekkeni, mis leiab aset just minu kodus. Kindlustust ostes ei keskenduta põhjalikult tingimustesse ega hüvitise maksmisesse, sest need ei tundu sel hetkel reaalsed mured. Kui kahju aga käes, siis tekib mitmeid küsimusi, millele vastuseid ei teata.

3 reisitõrkekindlustuse juhtumit: mis võib viltu minna?

Reisikindlustust sõlmides ei mõelda sageli sisule ega sellele, millal võiks reisikindlustusest abi olla. Toome IIZI reisikindlustuse vanemspetsialisti Moonika Kastega Sinuni reaalsed olukorrad elust enesest, mis reisitõrkekindlustuslepingu alusel hüvitatakse.

Sügis kodukindlustuses: fookuses nii küttekolded kui üürikorterid

Sügisel üürikorteriturg elavneb, küttekolletele pööratakse suuremat tähelepanu ning suvilad jäetakse talveks üksi. Kõik valdkonnad toovad kaasa erinevaid riske aga ka võimalusi nende maandamiseks. Kuidas on nende teemade puhul kindlustusega?

Reisikindlustuse kampaania „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ võitja on selgunud

IIZI korraldas perioodil 01.08-31.08.2019 „Kindlusta reis & VÕIDA 50 €!“ reisikindlustuse kampaania, mille võitja on selgunud.

Sõidukikampaania „Pane kindlustus purki!“ 01.09.2019-31.10.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab sõidukikindlustuse kampaania „Pane kindlustus purki!“, mille raames loositakse välja 500 € IIZI kindlustuskrediiti. Kampaanias osalevad kõik IIZI kliendid, kes on IIZI vahendusel ajavahemikul 01.09.2019-31.10.2019 ostnud liiklus- või kaskokindlustuse.
IIZI veebilehel tehakse
aastas 1 698 474 võrdlust.
Alusta võrdlemist