Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kasko: loomaga kokkupõrkel omavastutusest alati ei pääse

Kuigi sügisperioodil esineb kokkupõrkeid loomadega enim, siis Eestis on tegelikult loomad liikvel aastaringselt. Üldjuhul teatakse, et kaskokindlustuslepingu alusel hüvitatakse metsloomaga kokkupõrge omavastutuseta, kuid siin leidub kindlustusandjate seas mitmeid erisusi. Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Kaskokindlustus: 5 suvist sõidukikahju

Kuigi võiks arvata, et talvel on autoga liigeldes oluliselt rohkem riske, kui suvel, siis Maanteeameti statistika andmetel toimus mullu juunis 173 liiklusõnnetust, mis võrreldes jaanuariga on 52% enam. Suvisel ajal on liiklussagedus oluliselt suurem ning sõidurõõmu rohkem. Milliseid on suvised sõidukikahjud, mida saad leevendada kaskoga? Kommentaare jagab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Kaskokindlustus: kuidas võib ilm Sinu autole ohtlik olla?

Kahjuks looduse vastu ei saa ning kuigi teatud ilmastikuolusid on võimalik ette prognoosida ning nendeks valmistuda, siis alati kõike vältida ei ole võimalik. Kuidas võivad erinevad ilmastikuolud Sinu autole ohtlikud olla? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Kaskokindlustus: varga elu on lihtsam distantsvõtmega auto puhul

Mis kasu on varguste korral kaskokindlustusest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Kahjujuhtumid elamurajoonide parkimisoludes on tõusuteel

Tühjad ostukeskuste parklad ei tähenda, et parklakahjud on möödanik. Elamurajoonide majaesised on tihedalt täis pargitud ning piiratud ja kitsad olud toovad kaasa nii mõlke kui kriime, kuid ei ole välistatud ka oluliselt tõsisemad kahjud. Millega arvestada, kui pargid auto selleks mitte ettenähtud kohale ning mida peaksid teadma parkimiskahjudest? Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees.

Uus IIZI kaskolahendus muutis kindlustusturgu

IIZI pakub kaskokindlustuse ostmist ainulaadsel viisil, kus ei keskenduta vaid võrdlusele ja hinnale, vaid antakse sisuline hinnang igale pakkumisele. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob välja peamised muudatused.

5 kasulikku põhjust, miks peaksid IIZI kasko kalkulaatorit kasutama

Loome kindlustusturul innovatiivseid võimalusi, mis teevad paljude inimeste kindlustustoimingud mugavamaks ja kiiremaks. Ka uus kaskolahendus on saanud kasutajatelt positiivset vastukaja ning seda on hinnatud 9,1 punktiga 10-st. Toome Sinuni 5 põhjust IIZI uue kaskokalkulaatori kasutamiseks, mis muudab kindlustuse sõlmimise eriti lihtsaks.

5 meelespead: mida teha sõiduki ja looma kokkupõrke korral?

Pimedatel sügiskuudel tõuseb loomade liikumisaktiivsus, mis toob kaasa ka õnnetusi. Loomale otsasõit võib kaasa tuua märkimisväärsed sõidukikahjud, mille hüvitab vaid kaskokindlustus. Kuidas käituda ja mida arvestada, kui oled õnnetus juhtub loomaga?

Uus IIZI Kasko turul: laiem kate mõistliku hinnaga

Kindlustusturul orienteerumine on järjest keerulisem, sest pakutav valik on märkimisväärselt kirju. Tihti peibutatakse kliente vaid soodsa hinnaga, kuid odav kaskokindlustus ei pruugi olla sisult parim valik. Selleks, et kindlustuskaugel inimesel oleks lihtsam otsustada, tõime turule kasko, millel on IIZI garantii ja soovitus.

Kaskokindlustus: autoabiteenus on kasulikum, kui arvad

Levib eksiarvamus, et kaskokindlustuslepingu alusel pakutavast autoabist on kasu vaid katkise rehviga teele jäänud sõiduki korral. Tegelikkuses on autoabi kindlustuskaitse oluliselt laiem ning sageli seda ei teata.