Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Liiklusõnnetus – mis saab edasi?

Liiklusõnnetus on ootamatu ja ebameeldiv kogemus, olenemata põhjustajast. Sageli ei tule meelde ükski oluline telefoninumber, kindlustusinfo ega loogiline tegevuste järjekord. Seda kõike arvestades pakub IIZI ainulaadset ööpäevaringset IIZI 24/7 Kahjuabi teenust, mis Sinu elu sõidukikahju korral oluliselt lihtsustab.

Brexiti üleminekuperiood läbi: millised on liikluskindlustuse nõuded?

Mida tasub teada, kui liikled Suurbritannias Eesti sõidukiga või vastupidiselt kodumaal Suurbritannias registreeritud masinaga? Kuidas käituda kahjude korral?

IIZI klient ei pea olema kindlustusekspert

Kindlustus on igav ja keeruline ning igaüks ei pea olema kindlustusspetsialist, et oma varale parim lahendus leida. Sageli ei teata hinnanumbri taga oleva kindlustuse sisust, hüvitistest ega lepinguga välistatud tingimustest suurt midagi. Liikluskindlustus peab olema personaalne ja arvestama iga kindlustaja olukorda. Kuidas uus iiziklik liikluskindlustus traditsioonilisest erineb?

Iiziklik liikluskindlustus: uus unikaalne lahendus kindlustusturul

Traditsioonilisest liikluskindlustusest paljudes liikluses levinud olukordades kahjuks ei piisa. Kindlustus peab olema personaalne ning vastama iga kindlustaja vajadustele, mistõttu pakume uue lahendusena lisakaitseid- ja teenuseid, mida mujalt ei leia. Kuidas iiziklik liikluskindlustus Sulle kasu toob?

3 fakti, mida liikluskindlustuse kahjude kohta teada tasub

Enamike jaoks piirdub liikluskindlustuse sisuline pool teadmisega, et avarii korral katab kannatanu sõiduki remondikulud kindlustus. Sageli ei teata, et kahjude hüvitamine on oluliselt laiem. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob välja nüansid, mis tihti inimesi üllatavad.

Liikluskindlustus: kas roheline kaart on ikka roheline?

Alates 1. juulist muutus Eestist autoga välismaale sõitjate elu lihtsamaks. Suve perioodil võetakse ette oluliselt rohkem autoreise ning sageli on segane, mis dokumendid peab kaasa võtma ning millal on vaja rohelist kaarti. Mida tasub teada ja arvestada? Kommentaare jagab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees

Liikluskindlustus: 5 peamist küsimust eriolukorra ajal

Eriolukord ning kehtestatud piirangud on tekitanud ka kindlustuse osas küsimusi. Panime IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuhi Triin Kääramehega kokku 5 enim küsitud teemat, millega on IIZI eesliini kindlustusspetsialistid kokku puutunud.

Liikluskindlustus: millal võib kindlustusselts tagasinõude esitada?

Liikluskindlustus on kõigile sõidukitele kohustuslik ning hüvitatakse kannatanule tekitatud kahju. Toome Sinuni IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuhi Triin Kääramehega olukorrad, mis juhtudel on aga kindlustusel õigus õnnetuse põhjustajalt tekitatud kahju tagasi nõuda.

Liikluskindlustuse 3 enamlevinud müüti

Eestis on liikluskindlustus kohustuslik igale sõidukile, mis liikluses osaleb. Tihti ei teata olulisi fakte kindlustusest, millest aga teatud olukordade puhul võiks kasu olla. Toome Sinuni 3 levinud liikluskindlustuse müüti. Nõu annab IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees

Teadmatus jätab auto müügi korral ettemakstud kindlustuse uuele omanikule

Kohustuslik liikluskindlustus on oluline teema väga paljudele, paraku on sõiduki vahetamisel ostu-müügitehingu sõlmimine kiireloomuline ning unustatakse nüansid, mis puudutavad liikluskindlustust. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees toob Sinuni enamlevinud eksimuse, mis ette tuleb.