Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

Töötaja varastab – mida saab ettevõte teha?

Eesti Ekspress kajastas pikemalt lugu tuntud ettevõtte pearaamatupidajast, kes varastas firma tagant kolme aasta jooksul 277 000 € spaapuhkusteks, reisimiseks ja hasartmängudeks. Kuidas saab ettevõtte sellisteks olukordadeks valmis olla? Nõu annab IIZI kindlustusmaakler Helen Evert.

Tervisekindlustus on osa motivatsioonipaketist

Viimasel ajal on – suuresti koroonaviiruse leviku taustal – hakatud rääkima rohkem sellest, et tööandja väärtuspakkumises tõuseb aina rohkem esile töötajate tervis ja selle kindlustamine. Mis see on ja kui palju või vähe seda kasutatakse? Kuidas asjaga algust teha? Neil teemadel avaldas arvamust IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder.

Nordea Eesti: miks panustada töötajate ravikindlustusse?

Töötajate motiveerimiseks saavad juhid luua ettevõttesse keskkonna, kus on loodud kõik eeldused olemaks innustunud ja motiveeritud iga päev. Tasuta kohv ja puuviljad on küll toredad, kuid kui tervis alt veab, kaotavad sellest nii töötaja kui ettevõte. Nordea Eesti personalipartner Joole Kuljus-Triik ja Nordea Eesti juht Tiina Käsi jagavad kogemusi.

COVID-19 ja ettevõtte ravikindlustus

Ravikindlustuse puhul ei eristu tervishoiuteenuste osutamine distantsilt otsekontaktiga. COVID-19 tasuline vabatahtlik testimine võib kuuluda kindlustuskaitse alla, kuid vaktsiinide osas on veel palju ebaselgust.

Kaugmeditsiin - uus suund tervishoiuteenuste osutamisel

Tänapäeva ühiskonnas muutub teenuste kättesaadavus online kanalites aina mugavamaks. Kontoritöötajad on massiliselt liikunud linnadest maale kasutades kaugtöö võimalusi ega pruugi kriisi lõppedes linna naasta. Kas kaugmeditsiinist saab uus suund tervishoius ja kindlustuses?

Kuidas täita lüngad Eesti ravikindlustuses?

Eriolukord on mõjutanud ravijärjekordi, eriarstiabi kättesaadavust ja tekitanud vajaduse psühholoogiliste muredega tegelemiseks. Tekkinud seisak pikendab ravile pääsemist veelgi. Kiiremaks alternatiiviks on tasulised raviteenused, kuid kuidas neid kulusid kindlustusega katta?

Riskid ja kindlustus koroonaviiruse ajal

GrECo kliendilehe Spotlight ingliskeelne eriväljaanne keskendub pandeemiale. Väljaandest leiab hea ülevaate ja juhised, kuidas viirusega seotud riskideks valmistuda ja nendega toime tulla. Teadmisi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Kindlustuslepingud ja kriis - mis saab edasi?

Eriolukord esitab ettevõtetele iga päev uusi väljakutseid, mis tähendab suurema tähelepanu pööramist praeguse olukorraga kaasnevatele riskidele ning olemasolevate ümberhindamist. Kas kehtivad kindlustuslepingud aitavad maandada uusi riske parimal võimalikul viisil või osutub vajalikuks nende kohandamine vastavalt muutunud oludele.

Kas ja kuidas mõjutab koroona kindlustuslepinguid?

Koroonaviiruse levik on võtnud ootamatud mõõtmed kogu maailmas ja täna mõjutab see märkimisväärselt pea iga sektori ning ettevõtte majandustegevust. Keerulisel ajal on oluline üksteisele nõu ja soovitustega abiks olla, mistõttu oleme kokku pannud vastused korduvalt esitatud küsimustele.

IT-ettevõtete tegevuse kindlustamine kasvab

Eestis on ligi 4000 IT-valdkonna ettevõtet, kuid nendest vaid väike osa kindlustab oma tehnoloogilist toodet või teenust. Samas vajadus selle kindlustuse järele kasvab. Nõu annab IIZI küberkindlustuse ekspert, kindlustusmaakler Helen Evert.