Hoia uudistel silm peal.
VÕTA IIZILT!

IT-ettevõtete tegevuse kindlustamine kasvab

Eestis on ligi 4000 IT-valdkonna ettevõtet, kuid nendest vaid väike osa kindlustab oma tehnoloogilist toodet või teenust. Samas vajadus selle kindlustuse järele kasvab. Nõu annab IIZI küberkindlustuse ekspert, kindlustusmaakler Helen Evert.

IIZI ärikliendid väärtustavad kindlustusmaaklerite pädevust ja operatiivsust

IIZI on aastaga teinud läbi palju muutusi ettevõtte ja meeskonnana. Klientide tagasiside kinnitab, et liigutakse edasi õiges suunas. Keskmisest kõrgemalt hinnatakse lubadustest kinnipidamist, kindlustusalaseid teadmisi ja kättesaadavust.

Ettevõtte kõige kallim vara on töötajad

Töötajate heaolu parendamiseks on erinevaid võimalusi. Näiteks osales IIZI hiljuti Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE seminaril, kus huvi tekitas töötajate motiveerimine ettevõtte ravikindlustuse abil. Teiseks võimaluseks on tööõnne luua läbi tehnoloogia ja teaduse. Toome Sinuni karjäärinõustaja Tiina-Saar Veelmaa kogemused töötajate motiveerimiseks.

Ettevõtte ravikindlustus kuulub IIZI töötajate motivatsioonipaketti

Mõnede juhtimisteooriate kohaselt ei ole töötajat võimalik motiveerida. Küll aga saavad juhid luua ettevõtte keskkonna, kus töötajale on loodud kõik eeldused, et olla innustunud ja motiveeritud iga päev. Tasuta kohv, kinkekaardid, puuviljad ja pinksilaud on toredad, aga kui tervis alt veab, kaotavad sellest nii töötaja kui ettevõte.

Mida ettevõtte ravikindlustuse ostmisel silmas pidada?

Peaaegu aasta tagasi muudeti ettevõtte töötajate sportimise ja ravikindlustuse kulude hüvitamine maksuvabaks. Selle aja jooksul on turule juurde tulnud erinevaid ettevõtte ravikindlustuse pakkujaid ning täienenud on ka kindlustustooted. IIZI ärikliendiosakonna kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder toob välja olulisemad lähtekohad, mida ravikindlustuse ostmisel silmas pidada.

GrECo omandab Sagauta Leedus ja saab Baltikumi suurtegijaks

Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv riski- ja kindlustusmaaklerettevõte GrECo Group omandab 80% Leedu nr 2 kindlustusmaaklerist UADBB Sagauta, kasvades nii Baltimaade suurimaks riskijuhtimis- ja kindlustuskonsultandiks.

Ettevõtted pettuselaine all

Eesti ettevõtteid on tabanud internetipettuste üha kasvav rünnak. Mõne kuuga on kiirelt kasvanud nii e-kirjaga levivate pettuste ohvriks langenud ettevõtete hulk kui ka saadud kahju, mis tihtipeale ulatub sadadesse tuhandetesse eurodesse. IIZI kindlustusmaakler Helen Evert kommenteeris Äripäevas kindlustusvõimalusi.

Massiline andmeleke koolide infosüsteemis: mida siit õppida?

Telesaade “Radar” avalikustas infolekke Eesti haridusasutuste haldamise infosüsteemis EKIS, kus olid leitavad laste andmed alates laste iseloomustustest kuni äärmiselt delikaatsete psühhiaatriliste hinnanguteni. Juhtumit kommenteerib IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Ettevõtja valikud küberrünnaku korral: maksa lunaraha, sulge äri või võta küberkindlustus

Selle aasta Äripäeva Kindlustuskonverents „Kaitse oma äri!“ keskendub peamiselt tööõnnetuskindlustusele ja päevakohastele küberriskidele. Lisaks analüüsitakse erinevaid kindlustusjuhtumeid. Kogemusi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

IIZI ärikliendid hindavad üha rohkem toetust kahjujuhtumite korral

IIZI äriklientide küsitluse tulemustest selgus, et rahulolu IIZI teenustega on jätkuvalt kõrgel tasemel. Meie olulisteks tugevusteks on lubadustest kinnipidamine, kindlustusalased teadmised ja kättesaadavus. Hinnatakse ka toetust kahjujuhtumite korral, mis kinnitab IIZI kui usaldusväärse partneri staatust kindlustusküsimustes ning annab olulist lisaväärtust.