Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kodukontor: küberturvalisuse tagamine on ettevõtte mure

Küberkurjategijad lõikavad kasu kodukontori aktiivsest kasutamisest ning ebatõhusad IT-süsteemid annavad ründamiseks ideaalse võimaluse. Kasinad teadmised, hajameelsus, puudulikud küber- ja andmeturve kujutavad ettevõttele suurt riski ning tekitavad märkimisväärse rahalise kahju. Kindlustusandjate sõnul on kahjujuhtumite arv seoses kodukontoris töötamisega oluliselt kasvanud. Nõu annab IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Kas tervisekindlustus tuli, et jääda?

Maksuvaba 400 eurot, mida tööandja saab kasutada töötajate tervisesse panustamiseks, leiab aina enam kasutamist tööandja ravikindlustuse lepingute sõlmimisel. IIZI tööandja ravikindlustuse spetsialist Ingrid Siska-Mölder toob välja ravikindlustuse peamised eelised.

Äritegevuse peatanud küberründe põhjused on erinevad

Küberkurjategijatel on ettevõtete äritegevuse halvamiseks või peatamiseks erinevaid viise. Viimasel ajal kajastatakse teenustõkke- (DDoS) ja lunavararünnakud. Sageli ei ole ettevõtjad rünnakuks valmis ning tegemata töö või osutamata teenuse tõttu tekkinud kulud on ootamatud. Paraku ei ole valdav enamus ka küberründega kaasnevaid kahjusid kindlustanud. Kommentaare jagab IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Motivatsioonipakett: tervisekindlustus kogub populaarsust

Koroonaviiruse taustal on tööandja väärtuspakkumises suuremat tähelepanu pälvinud töötajate tervis. Kui varasemalt motiveeriti töötajaid sportimisvõimaluste või ühisüritustega, siis paraku praeguses olukorras ei saa töötaja neid eeliseid kasutada. Mida tervisekindlustus töötajale annab? Kommentaare jagab IIZI tööandja ravikindlustuse spetsialist Ingrid Siska-Mölder.

IIZI Personalitöö aastakonverentsil: ettevõtte ravikindlustus motiveerib

Töötajate motiveerimiseks pakutakse erinevaid võimalusi alates sportimisest ja ühisüritustest kuni lisapuhkepäevadeni. Atraktiivse võimalusena on valikusse lisandunud ettevõtte ravikindlustus, mis lubab töötajal tarbida tasulisi meditsiiniteenuseid kiirelt ja efektiivselt.

Kindlustamise uued trendid: töötajate tervis ja küberturvalisus

Kriisiaeg pani ettevõtjad ärikindlustusse senisest veelgi ratsionaalsemalt suhtuma. Millised on kindlustamise trendid täna?

Ettevõtte ravikindlustusest on saanud motivatsioonipaketi oluline osa

Töötajate motiveerimiseks pakutakse erinevaid võimalusi alates sportimisest ja ühisüritustest kuni lisapuhkepäevadeni. Atraktiivse võimalusena on valikusse lisandunud ettevõtte ravikindlustus, mis lubab töötajal tarbida tasulisi meditsiiniteenuseid kiirelt ja efektiivselt. IIZI Kindlustusmaakler ASi ravikindlustuse kogemust kommenteerib finantsjuht Kaido Kepp.

Podcast: mida ettevõtte ravikindlustus töötajale annab?

Huvi ettevõtte ravikindlustuse vastu on märgatavalt tõusnud – ühest küljest mõjutab seda maksusoodustus, kuid teisest küljest on tervis alati oluline. IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder räägib lahti, mida tööandja ravikindlustus töötajale tähendab ning Microsoft Eesti Arenduskeskuse personalijuht Merle Liisu Lindma jagab enda kogemusi.

Podcast: miks on ettevõtte ravikindlustus just praegu oluline?

Mis juhtus eriolukorra ajal meditsiiniasustustes? Mis vahe on riigi poolt tagatud arstiabil ja eraarstide abi kasutamisel? IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder ja doktor Anneli Talvik arutlevad haigekassa rolli, meditsiinisüsteemi murekohtade ja ettevõtte pakutava ravikindlustuse eeliste üle.

Arvepettused – kuidas kaotatud raha tagasi saada?

Kahjuks tuleb üha enam teateid arvepettuste kohta, mille käigus esinevad kurjategijad lepingupartneritena, sekkuvad meilivestlustesse ning muudavad arvetel olevat infot endale kasulikul viisil. Riigi Infosüsteemi Ameti andmetel esines augustis 205 küberintsidenti ning hiljuti on arvepettuse ohvriks langenud näiteks Ida-Tallinna Keskhaigla. Nõu annab IIZI kindlustusmaakler Helen Evert.